Jakiej kobiety pragnie mężczyzna po 50-tce? Intymne potrzeby dojrzałych mężczyzn

Czy w relacji z kobietą wszyscy mężczyźni oczekują tego samego w łóżku? Wraz z wiekiem zmieniają się nasze upodobania, preferencje i potrzeby seksualne.

Kobiety, którą wie, że może zaspokoić

Najważniejszą potrzebą seksualną mężczyzny jest zadowolenie partnerki. Dlatego ważne jest, aby dać mu znać, jak bardzo jesteś zadowolona "Kiedy mężczyzna ma 50 lat, chce być z kobietą, którą wie, że może ją zaspokoić, ponieważ pozwoli mu się poznać. Nie chce być z kobietą, która będzie udawała orgazm lub przyjemność, lub która będzie próbować tylko jego uszczęśliwiać w łóżku "- mówi Nelson. Innymi słowy, gdy wie, że jego kobieta jest usatysfakcjonowana, sprawia, że ​​czuje się silny i kompetentny w łóżku.

Kobiety kochanki, a nie matki czy dziewczynki

Podczas gdy mężczyźni doceniają słodkie i opiekuńcze rzeczy, które dla nich robisz, mężczyźni w wieku około 50 lat szukają kogoś, z kim można być w bliskim kontakcie intymnym, a nie kobiety, która im matkuje. Eksperci zgadzają się, że mężczyźni w średnim wieku chcą kobiety, która jest partnerką, kochanką, ich kobietą, a nie opiekuńczą matką. Oznacza to okazywanie niezależności, zaufania, pasji i współczucia. Do tej pory żyli wystarczająco długo, aby wiedzieć, jak dbać o siebie.

Pozytywna motywacja

Mężczyźni w wieku 50 + zdają sobie sprawę, że mogą już nie być tak męscy i energiczni, jak kiedyś. Z tego powodu doceniają, gdy kobieta „pogłaszcze” ich po plecach. Jeśli zatem Twój mężczyzna sprawia Ci przyjemność i że czujesz się dobrze śmiało powiedz mu o tym.  Głośno i jasno daj mu do zrozumienia, że to, co robi, sprawia, że ​​czujesz się wyjątkowo. Wielu starszych, a nawet młodszych mężczyzn zgodziłoby się, że mówienie mężczyźnie, co jest dobre, jest wyzwaniem. To go motywuje, aby być jeszcze lepszym. Natomiast powiedzenie mu, co robi źle, może przynieść odwrotny skutek. A jeśli nie chcesz werbalizować swoich erotycznych emocji, daj mu poznać niewerbalnie, że jest Ci dobrze.

Pamiętaj, to czego 50-letni mężczyzna chce w łóżku różni się od tego, czego oczekują młodsi mężczyźni. Mężczyźni 50+ są bardziej doświadczeni, trochę starsi i trochę mądrzejsi i mają lepsze wyobrażenie o tym, czego chcą i co lubią. Podobnie jak w innych aspektach związku, wraz z wiekiem mamy lepsze wyobrażenie o tym, co działa i nie działa na nas. Wysłuchaj swojego partnera, porozmawiaj z nim o tym, czego chcesz i znajdźcie wspólną drogę. On to doceni, tak samo jak ty.

Opracowane na podstawie: zoosk.com

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama