Jakiej kobiety pragnie mężczyzna po 50-tce? Intymne potrzeby dojrzałych mężczyzn

Czy w relacji z kobietą wszyscy mężczyźni oczekują tego samego w łóżku? Wraz z wiekiem zmieniają się nasze upodobania, preferencje i potrzeby seksualne.

Jakiej kobiety pragnie mężczyzna po 50-tce?

Fot. Freepik

To, czego chce 50-latek w łóżku różni się znacząco od tego, czego chcą mezczyźni w wieku 20 czy 30 lat.  Dojrzali mężczyźni doskonale wiedzą co działa, a co nie działa na nich pod względem społecznym, jaki i seksualnym. Mężczyzna po 50-tce chce kobiety, która rozumie zarówno jego potrzeby, jak i swoje.

Czy chcesz wiedzieć, jak naprawdę sprawić przyjemność mężczyźnie w wieku 50+?

Oto sześć rzeczy, których mężczyźni w średnim wieku szukają w aspekcie seksualnym:

Kobiety, która jest pewna siebie 

Kobiety 50+ pewne siebie

Zapytaj jakiegokolwiek mężczyznę w jakimkolwiek wieku co ich najbardziej pociąga w łóżku. Niemal wszyscy powiedzą Ci, że jedną z rzeczy, która  jest najbardziej seksowna to, gdy kobieta jest seksualnie pewna siebie. Mężczyźni doceniają kobietę, która rozumie własną seksualność i nie bez powodu. "Dojrzali mężczyźni pragną kogoś, kto czuje się komfortowo na własnej skórze i nie boi się intymności", mówi dr Van Kirk ekspert, seksuolog i terapeuta małżeństw. Większość mężczyzn po 50 roku życia wie, że wraz z wiekiem zmienia się ciało kobiety, więc drogie kobiety nie czujmy się tak pochłonięte własnymi zmarszczkami, piegami czy niedoskonałościami dodaje ekspert.

Kobiety, który potrafi mówić o swoich potrzebach seksualnych

Wiemy, że komunikacja jest kluczem we wszystkich typach relacji. I nie inaczej jest w przypadku starszych mężczyzn – to czego 50-letni mężczyzna chce w łóżku to kobiety, która nie boi się powiedzieć mu, czego chce. "Dojrzały facet uważa za seksowne, gdy kobieta zna swoje własne ciało i potrafi komunikować swoje potrzeby, nie odczuwając przy tym nieśmiałości ani niewygody, która wie jak sprawić, by jej ciało działało i jak mógł dawać jej przyjemność" - mówi dyplomowany seksuolog i autor książki "Mieć seks taki, jak chcesz”, Dr. Tammy Nelson. Van Kirk dodaje, że większość mężczyzn w wieku 50 lat wie, że na każdą kobietę działa coś innego. Dlatego warto swojego 50-letniego partnera choć odrobinę poinstruować.

Kobiety, która potrafi być spontaniczna w sprawach łóżkowych

Niespodzianki to sposób na mężczyzn w wieku 50 lat. Nieplanowany seks potrafi przynieść wiele rozkoszy. Eksperci zalecają zmiany i spontaniczność pozycji seksualnych, miejsc a nawet pory dnia, w których się kochamy.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner