Katolicki portal randkowy dla samotnych

Portal randkowy dla katolików może dla niektórych brzmieć jak oksymoron. Randki chrześcijan? Oczywiście, że tak bo nie chodzi tutaj o zdrady a jednoczenie ludzi o tych samych wartościach religijnych, chrześcijańskich.

W Polsce istnieją różne katolicie portale randkowe. Dla kogo są i czym się charakteryzują? Znane portale randkowe opierają się przede wszystkim na szukaniu osób dopasowanych pod względem zainteresowań, charakteru albo wiekiem. Katolickie portale randkowe oferują przede wszystkim możliwość poznania za pośrednictwem serwisu osób, których priorytetem jest wyznanie katolickie. Religia jest życiową wartością, bierze prym w ich życiu i ma znaczący wpływ na oczekiwania osób zakładających konta w takich serwisach. Czym charakteryzują się katolickie portale i dla kogo są przeznaczone?

Katolickie portale randkowe – misja

„Serwis dla chrześcijan szukających prawdziwej miłości” „Portale dla ludzi szukających prawdziwej miłości” czy  „Dla ludzi z wartościami” - tak  często określają swoją misje katolickie portale randkowe. Powstają nawet katolickie biura matrymonialne, chrześcijańskie centra tak zwanych „czystych serc”. Ideą tych serwisów jest zrzeszanie ludzi o religijnych wartościach życiowych. Na niektórych katolickich portalach ważnym kryterium jest „uczestnictwo we mszy świętej” jako jedno z wymagań czy oczekiwań poszukujących użytkowników portalu. Jeśli ktoś napisze, że we mszach uczestniczy okazjonalnie to może liczyć się z mniejszym zainteresowaniem. To, co możemy jeszcze spotkać na tego typu portalach to wiele cytatów z Biblii czy złotych myśli inspirowanych Pismem Świętym.
Ideą tych portali jest więc pomaganie ludziom zawierać nowe znajomości z ludźmi, którym bliskie są chrześcijańskie wartości, łączenie w pary ludzi, których łączy wiara.

Katolicki portal randkowy – dla kogo

Chrześcijańskie serwisy randkowe przeznaczone są przede wszystkim dla ludzi szukających swojej drugiej połówki, dla której religia odgrywa istotną rolę w miłości i życiu. Dla których ślub, małżeństwo, założenie rodziny to istotny aspekt. Oczywiście na portalach mogą rejestrować się osoby, które chcą po prostu miło spędzić czas, porozmawiać z osobami o podobnych poglądach religijnych, mających podobne spojrzenie na świat. Warto pamiętać o tym, że jest to katolicki portal randkowy, który skupia osoby o tym konkretnym wyznaniu i z oczekiwaniami czy też wartościami chrześcijańskimi, a zatem krąg osób jest jasno określony.
A co z rozwodnikami? Czy osoby po rozwodzie mogą zarejestrować się w katolickim portalu? Tak. Są takie portale, które dopuszczają założenie konta osobom, które nie są katolikami lub są rozwodnikami, ale z zastrzeżeniem, że muszą przejawiać zachowania osób wierzących. Serwisy mają specjalne ankiety/pytania, które pojawiają się już na etapie rejestracji i weryfikują użytkownika. Pytania dotyczą nie tylko zachowań religijnych jak np. jak często uczestniczy się we mszy świętej, czy jest się praktykującym i wierzącym, ale również dotyczą stosunku do antykoncepcji czy czystości przedmałżeńskiej.

Najpopularniejsze katolickie portale randkowe mają bardzo dobrze opracowane wizytówki randkowe, które mogą w skuteczny sposób połączyć ludzi z podobnymi wartościami chrześcijańskimi, chcących żyć mocno według zasad chrześcijańskich.

Źródło: razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner