Jak ładnie wyjść na zdjęciu? Oto 5 zasad dobrego selfie

Zdjęcie główne jest jednym z najważniejszych elementów na portalu randkowym. Jeśli go posiadasz, Twoje szanse na znalezienie właściwej osoby zwiększają się nawet kilkakrotnie.

Aparaty mają to do siebie, że nieco zniekształcają rzeczywistość i to, co jest najbliżej obiektywu zostaje powiększone przez aparat. Jeśli więc ustawisz telefon tuż przed twarzą to na przykład Twój nos będzie wyglądał na większy, niż jest w rzeczywistości. Dlatego warto odsunąć aparat od twarzy.

Zasada nr 3 - zadbaj o „drugi plan”

Ładne selfie to takie, którego nie rozprasza „bałagan” w tle. Spójrz, co masz za plecami. Zadbaj więc o to, co masz za sobą. Jeśli stoisz na tle drzwi, zamknij je. Jeśli wisi na szafie ubranie, ogarnij je. Niech będzie ładnie i czysto.

Zasada nr 4 - Pokaż siebie z profilu, a nie na prosto

Podobno badacze ustalili, że nasz lewy profil jest lepszy, bardziej przyjazny niż prawy. Rzadko zdarzają się też twarze symetryczne, które fotografowane na wprost są idealne. Ale oczywiście nie to ładne, co ładne tylko, co się komu podoba. Pewnie większość z nas ma „swój” bardziej lubiany profil twarzy. Zróbmy sobie zdjęcie lewego i prawego profilu i sami oceńmy, który nam się wydaje korzystniejszy na zdjęciach.

Na koniec, oczywiście pamiętajmy, że najpiękniejsze zdjęcia są te naturalne, a jeśli dodamy do tego szczery uśmiech to zawsze będziemy wyglądać olśniewająco.

Portal randkowy dla 50-latków - razem50plus

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama