Jak ładnie wyjść na zdjęciu? Oto 5 zasad dobrego selfie

Zdjęcie główne jest jednym z najważniejszych elementów na portalu randkowym. Jeśli go posiadasz, Twoje szanse na znalezienie właściwej osoby zwiększają się nawet kilkakrotnie.

5 zasad dobrego selfie na portal randkowy po 50-tce

Fot.Pixabay

Zdjęcie w swojej wizytówce randkowej odgrywa bardzo ważną rolę, najważniejszą obok opisu na profilu. Jeśli nie posiadasz zdjęcia głównego stajesz się dla innych „niewidoczny”, czyli ktoś może Cię zwyczajnie nie zauważyć w swoich wynikach wyszukiwani.

Jak zrobić zdjęcie na portal randkowy, które przyciągnie uwagę innych?

Jakie powinno być zdjęcie, aby przyciągało uwagę? Wielu z nas zależy na tym, aby dobrze wypaść na zdjęciu. Nie tylko na tym, które dajemy na nasz profil randkowy. Często bowiem zdarza się tak, że mimo iż w rzeczywistości dobrze wyglądamy, podobamy się sobie to jakoś zdjęcie nie potrafi tego oddać. Dlaczego? Okazuje się, że nie jest to tylko kwestia samego aparatu, ale również tego jak my sami się ustawimy, pod jakim kątem damy aparat, w jakim otoczeniu robimy zdjęcie i tak dalej…Na szczęście są złote zasady, o których wystarczy pamiętać i przestrzegać, aby wypaść na zdjęciu naprawdę korzystanie.

Oto 5 zasad, których warto przestrzegać, aby zrobić sobie dobre selfie na portal randkowy i nie tylko

Zasada nr 1 - Stań przy oknie tak, aby naturalne światło padało Ci na twarz

Chodzi o źródło świata, najlepiej naturalnego. Dlatego stań blisko okna (ale nie za blisko). Ważne, aby stanąć twarzą do okna, a nie bokiem. Jeśli staniesz bokiem jedna strona twarzy będzie bardziej doświetlona od drugiej i niekorzystanie zmienią się proporcje, zmienią rysy twarzy i mogą uwidocznić się różne niedoskonałości. Równomiernie oświetlona twarz po prostu ładniej wychodzi na zdjęciu.

Ale uwaga – gdy jesteś na dworze- zastosuj tę zasadę odwrotnie. Nie fotografuj się pod światło, schowaj się w cień.

Zasada nr 2 - Odpowiednio ustaw aparat/telefon

Weź telefon do ręki, wyprostuj rękę i ustaw telefon tak, aby jego dolna krawędź była mniej więcej na wysokości brody (tuż powyżej niej) lub – jak wolisz – ustaw górną część telefonu powyżej linii oczu.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama