Co napisać na swoim profilu randkowym, aby poszukiwania przyniosły zamierzone efekty?

Zobacz krok po kroku jak stworzyć profil randkowy, który zwróci uwagę na którą zasługujesz?

Jeśli jesteś na początku swojej podróży, w której zmierzasz do znalezienia swojej drugiej połówki na portalu randkowym, to na pewno zadajesz sobie różne pytania. Jak mogę napisać świetny profil? Gdzie są wszyscy fajni mężczyźni w moim wieku? Czy jestem gotów poradzić sobie z emocjami, które mimowolnie pojawią się gdy na nowo zacznę umawiać się na randki? 

Chcielibyśmy odpowiedzieć na pierwsze z tych pytań - jak stworzyć profil randkowy, który przyciągnie uwagę, na którą zasługujesz, która poskutkuje znalezieniem właściwego partnera czy partnerki.

Zrewiduj swój profil randkowy

Jak stworzyć właściwy profil randkowy-wskazówki portalu randkowego razem50plus.pl

Fot.Freepik

Jeśli masz uzupełniony swój profil randkowy upewnij się, że jest on właściwie napisany. Jeśli Twój profil jest pusty, nie ma co liczyć na owocne poszukiwania. Uzupełniony profil w odpowiedni sposób to pierwszy i najważniejszy krok do sukcesu na portalu randkowym. Właściwie napisany profil randkowy to taki, który da Ci to czego  - i kogo – szukasz.
Pamiętaj, pierwsza rzecz, jaką widzą osoby zalogowane na portalu randkowym bądź jakiejkolwiek  stronie związanej z relacjami damsko-męskimi to Twój profil, dlatego nie może być "pusty".

Zastanów się jakiego partnera czy partnerki szukasz

Zanim zaczniesz tworzyć swój profil randkowy, warto zastanowić się czego szukasz. Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób na przykład zrobić listę cech, których szukasz w partnerze albo nawet wymyślić imię dla swojego tajemniczego mężczyzny lub kobiety i zachować je w pamięci podczas pisania swojego profilu.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama