Co napisać na swoim profilu randkowym, aby poszukiwania przyniosły zamierzone efekty?

Zobacz krok po kroku jak stworzyć profil randkowy, który zwróci uwagę na którą zasługujesz?

Skorzystaj z pomocy przyjaciół, znajomych i bliskich

Pisanie o sobie jest trudne. Może jesteś zbyt skromny a może zbytnio się przechwalasz? Czy trafiasz do serca tego, kim jesteś? Czy mówisz, co myślisz, czy inni ludzie chcą cię słuchać? Tutaj dobry przyjaciel jest nieoceniony.
Zapytaj jednego lub więcej znajomych, co najbardziej doceniają w Tobie. Co najbardziej w Tobie lubią. Poproś znajomego, najlepiej płci przeciwnej, aby przeczytał Twój profil i przedstawił szczerą opinię.
Możesz odkryć, że rzeczy, które inni uważają za najbardziej fascynujące, są rzeczami, których nigdy nawet nie brałeś pod uwagę.
 
Jeśli przez jakiś czas nie korzystałeś z portali randkowych, wystawienie się jest dużym krokiem. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje mnóstwo narzędzi, dzięki którym proces ten będzie łatwy i przyjemny. Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić pierwszy krok. Założyć konto i stworzyć własciwy profil randkowy. 
 
Czy powyższe wskazówki jak napisać skuteczny profil randkowy przemawiają do Ciebie, czy się z nimi nie zgadzasz? Jeśli nie, to dlaczego? Napisz do nas i podziel się swoimi poradami- co Twoim zdaniem powinien zawierać opis na profilu randkowym, jak zachęcić tych, którzy w ogóle opisu nie posiadają? Czekamy na Wasze listy!

Opracowanie na podstawie: sixtyandme.com


 

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama