Co napisać na swoim profilu randkowym, aby poszukiwania przyniosły zamierzone efekty?

Zobacz krok po kroku jak stworzyć profil randkowy, który zwróci uwagę na którą zasługujesz?


Na tym etapie ważne jest również zweryfikowanie swoich oczekiwań. Wiele naszych preferencji dotyczących randek powstaje w latach 20. i 30., przez co wciąż możemy myśleć, że musimy znaleźć kogoś, kto byłby fizycznie oszałamiający lub bogaty, by być szczęśliwym. Prawda jest taka, że ​​starsze randki wymagają kompromisu w obu kierunkach. Niewielu mężczyzn będzie wyglądać jak George Clooney, a kilka kobiet będzie wyglądać jak Sharon Stone. Staraj się skupić na cechach, które naprawdę mają dla Ciebie znaczenie - jak osobowość, charakter, wartości i pasje. Gdy masz już wyraźny obraz partnera czy partnerki, której szukasz  przygotuj się na opowiedzenie swojej historii.

Najlepsze profile randkowe to takie, które opowiadają jakąś historie.  Stwórz lepszą historię o sobie

Jak stworzyć właściwy profil randkowy-wskazówki portalu randkowego razem50plus.pl

Fot.Freepik

Najlepszym sposobem na napisanie profilu randkowego, na który nikt nie zwraca uwagi, jest wylistowanie tego, co lubisz robić, lub, co gorsza, tego, czego NIE szukasz w partnerze. Najlepsze profile randkowe opowiadają historię. Malują obraz wyjątkowej osoby, z pasjami, doświadczeniem i obfitą osobowością.
Spróbuj napisać swój profil tak, jakbyś rozmawiał z przyjacielem. Nie wymieniaj tego, co lubisz robić. Opowiadaj historie o miejscach, w których byłeś i czego cię one nauczyły.
Ciesz się swoimi pasjami i nie bój się wyróżniać. Po 50 latach na tej planecie możesz zrobić to lepiej niż "Lubię spacery po plaży".

Bądź dumny z siebie

Jednym z największych błędów popełnianych przez ludzi, gdy zaczynają umawiać się po 60 roku życia, jest mówienie… nie do końca prawdy o sobie np. wstawianie mylącego zdjęcia (na którym wyglądamy młodziej). Nie wpadnij w tę pułapkę. Ukrywanie tego, kim jesteś dotknie cię na dwa ważne sposoby.
Po pierwsze, twój partner w końcu Cię spotka. Natychmiast zrobi porównanie z tym, co przedstawiały zdjęcia. Co gorsza, może uznać Cię za osobę nieuczciwą co rujnując szansę na dobry początek związku.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama