Co napisać na swoim profilu randkowym, aby poszukiwania przyniosły zamierzone efekty?

Zobacz krok po kroku jak stworzyć profil randkowy, który zwróci uwagę na którą zasługujesz?

Drugi, i być może ważniejszy powód, dla którego mijanie się z prawdą zmniejsza twoje szanse, to uniemożliwienie bycia z siebie dumnym. Jeśli twój partner szuka młodszej kobiety lub twoja partnerka chce młodszego mężczyzny i wierzą, że takie osoby znajdą to nie ma problemu! Istnieje wiele serwisów towarzyskich, internetowych biur matrymonialnych, gdzie znajdą młodszych i młodsze . Ale jeśli szukają kogoś z doświadczeniem życiowym, pasją, uczciwością i mądrością, nie muszą szukać dalej niż ty.
Bądź pewny siebie, znaj swoją wartość bo to pozwoli Ci otworzyć się na nową znajomość. 

Ludzie łatwo się nudzą. Pisanie profilu randkowego nie różni się niczym od pisania wiersza, artykułu czy książki - musisz przyciągnąć uwagę czytelnika i go zatrzymać.

 Pisz bardziej o swoich pasjach, a nie o hobby

Często ludzie piszą podczas tworzenia swojego profilu randkowego to, co lubią, bez podawania kontekstu.  Zamiast mówić, że lubisz wędrować, napisz o tym, jak wspiąłeś się na Kasprowy albo  gdzieś rozbiłeś obóz pod gwiazdami.
Niektórzy randkowicze boją się być zbyt odważni w swoich profilach randkowych. Myślą, że zdystansują innych do siebie, jeśli nie dostosują się do tego, co jest "normalne". Nic nie może być dalsze od prawdy! Opowiedz o doświadczeniach, które uczyniły Twoje życie wyjątkowym. Bądź szczery i przygarnij to, co sprawia, że ​​jesteś trochę dziwaczny lub inny. Może nie będziesz pasować odpowiadał wszystkim, ale przecież nie musisz. Wystarczy, że będziesz pasować komuś tak wyjątkowemu, jak jesteś Ty.

Unikaj ogólników w opisie 

Po ukończeniu pierwszego „szkicu” swojego profilu, zerknij na niego i upewnij się, że piszesz jasno, przejrzyście i zdecydowanie. Gdy zorientujesz się, że piszesz zbyt ogólnikowo – znajdź przykład i posłuż się nim dla sprecyzowania swojej myśli.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama