Robisz zdjęcie profilowe? Zwróć uwagę na te 5 zasad idealnego zdjęcia głównego

Zdjęcie profilowe jest wg badań najistotniejszym elementem profilu randkowego. Jak zrobić idealne zdjęcie na stronę randkową?

Robiąc zdjęcie na stronę randkową pamiętaj o poniższych 5 zasadach, zebranych przez psychologów zajmujących się psychologią wyglądu:

Jak zrobić dobre zdjęcie profilowe na portalu randkowym

Fot. Freepik

1.Odsłonięte oczy. Zdjęcie w okularach przeciwsłonecznych negatywnie wpływa na postrzeganą sympatyczność osoby na zdjęciu.

2. Uśmiech pokazujący zęby. Podkreśla szczerość i dobre intencje. Zbyt roześmiana buzia może obniżyć wiarygodność randkowicza.

3. Formalne ubranie. Ciemny garnitur lub garsonka i niebieska koszula korzystnie wpływają na wiarygodność osoby prezentowanej na zdjęciu

4. Odpowiedni kadr. Najlepsze wg badań są zdjęcia obejmujące głowę i ramiona albo obszar ciała od głowy do pasa.

5. Lekko przymrużone oczy. Przymrużenie oczu to pewność siebie.

Teraz już znasz kluczowe zasady dobrego zdjęcia profilowego. Dodaj zdjęcie – dzięki temu zwiększysz szanse na znalezienie przyjaciela na stałe czy miłości na resztę życia.

Opracowane na podstawie: psychologiawygladu.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama