Cztery typy połączeń w związku kobiety i mężczyzny

Jeśli szukasz romantycznego i trwałego związku w wieku dojrzałym, warto wiedzieć, na jakich zasadach budujemy relacje z partnerem czy partnerką.

Kiedy zrozumiesz dokładne powiązania między sercem, umysłem i ciałem, będziesz w stanie trafniej określić, do jakiego rodzaju relacji dążysz i czy związek, który budujesz z nowo poznaną osobą, ma potencjał.

Oto 4 unikalne połączenia kobiety z mężczyzną.

Relacja kobiety z mężczyzną nr 1: Serce i Umysł

Jeśli łączysz się z kimś poprzez swoje serce i umysł, prawdopodobnie znalazłaś mężczyznę, którego głęboko kochasz. Oboje możecie rozmawiać godzinami, ale jeśli chodzi o seksualność w związku, to jest ona na bardzo niskim poziomie. Ta kombinacja tworzy trwałą przyjaźń. Wasza elacja jest stabilna i spokojna.

Relacja kobiety z mężczyzną nr 2: Umysł i Ciało

To idealne połączenie, gdy oczekujesz od związku stymulacji psychicznej i fizycznej. Tu nie ma głębokiego uczucia. Po seksie, który niesłychanie Was porywa i oszałamia, szybko wstajecie z łóżka i wracacie do swoich spraw i obowiązków. Bez przytulania. Intelektualnie i fizycznie się pobudzacie, ale prawdziwa miłość między wami nie istnieje. Taki związek niestety często prowadzi do zranienia jednej ze stron.

Relacja kobiety z mężczyzną nr 3: Serce i Ciało

Czy przydarzyła Ci się miłość od pierwszego wejrzenia? Twoje serce zabiło mocniej na widok nieznajomego mężczyzny czy nowo poznanej kobiety? Czujesz, że wszystko, co chcesz zrobić, to spędzić ze swoim ukochanym cały dzień w łóżku, oddając się wspólnej miłości? To chemia! To potężne połączenie serca i ciała. Jest silne, ale w takim związku nie ma przyjaźni. Kiedy więc intensywność seksu zanika, to samo dzieje się z relacją. Taki związek to prawdziwa trąba powietrzna, która pojawia się nagle, ale tak samo szybko znika.

Relacja kobiety z mężczyzną nr 4: Serce, Umysł i Ciało

Najpełniejsza kombinacja serca, umysłu i ciała ma największy potencjał do zbudowania relacji na całe życie. Nie oznacza to, że na pewno się uda, ale z pewnością warto próbować.

Te cztery typy połączeń odpowiedzą również na pytanie, dlaczego twoje poprzednie związki nie przetrwały. Kiedy spojrzysz z perspektywy czasu na różne miłości w swoim życiu, być może zrozumiesz, co poszło nie tak i dlaczego.

Czy ta wiedza pozwoli Ci na zbudowanie szczęśliwego i trwałego związku? Z pewnością to za mało. Ale z pewnością łatwiej będzie Ci ocenić potencjał nowej znajomości.

Opracowanie własne na podstawie: huffingtonpost.com

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama