8 sposobów, aby go przyciągnąć mężczyznę...online

Miłość jest w zasięgu ręki...Jak więc po nią sięgnąć?

Jak przyciągnąć mężczyznę na profilu randkowym - razem50plus.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Nie masz szczęścia w randkach internetowych? To nie wina Twojej osoby. Masz po prostu źle uzupełniony profil na portalu randkowym. Są to małe, ale znaczące błędy, takie jak nieaktualne zdjęcia lub nieodpowiednie słowa. Dobra wiadomość jest taka, że te błędy można łatwo naprawić. Poznaj dziewięć wskazówek, których zastosowanie sprawi, że Twój profil będzie przyciągał mężczyzn.

1.Dobre zdjęcia powinny być Twoim najwyższym priorytetem na portalu randkowym

Wszyscy chcemy kompletnego pakietu - atrakcyjny partner o wspaniałej osobowości. Ale, bądźmy szczerzy, mężczyźni i kobiety na portalach randkowych patrzą najpierw na zdjęcia. Zdjęcia, które są robione z dystansu lub są nieostre nie przyciagają uwagi. Podobnie jak zdjęcia, które pokazują tylko Twoją twarz (lub jej jedną stronę) lub te, które wydają się odbiorcy nieaktualne. Zaleca się umieszczenie od trzech do pięciu zdjęć, które pokazują zarówno twarz, jak i ciało. To jest Twój profil, nie Twojego pupila, wnuka czy Twoich dzieci. Wiele kobiet zamieszcza zdjęcia z dziećmi, zwierzętami, grupami przyjaciół, a nawet z innym mężczyzną. Taki profil odpycha mężczyzn. A zatem - uśmiechnij się , załóż odpowiedni strój i zrób sobie zdjęcia. Zobaczysz róznicę.

2. Na swoim profilu randkowym napisz o sobie krótko i bądź miła dla siebie

Twój internetowy profil randkowy nie jest miejscem refleksji i wspomnień. Mężczyźni powinni móc patrzeć chwilę na Ciebie, przeczytać kilka przemyślanych zdań o Tobie (napisanych bez błędów ortograficznych) i zdecydować, czy chcą do Ciebie napisać. Celuj w około 300 słów, a nawet nieco mniej.

3.Pisz na profilu konkretnie

Zamiast pisać ogólnie: "Lubię pracować, podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi", podaj bardziej szczegółowe informacje. Jakie sporty lubisz szczególnie? Jaka jest najlepsza podróż, jaką kiedykolwiek odbyłaś? Co robicie razem z przyjaciółmi, gdy się spotkacie? Szczegóły dają idealny pretekst do rozpoczęcia dobrej, ciekawej rozmowy. Pamiętaj - interesujące profile przyciągają interesujących ludzi.

4. Pisz o sobie, myśląc o mężczyznach

Oczywiście Twój profil powinien Ciebie reprezentować, ale nie zapominaj, że starasz się również przyciągnąć mężczyzn. Jeśli wymieniasz tylko stereotypowo kobiece zainteresowania, takie jak komedie romantyczne czy pilates, możesz nie przyciągać tylu facetów, ile chcesz. Profil przyciągający mężczyzn powinien wyglądać inaczej niż profil, który przyciągałby przyjaciółkę. Pokaż bardziej uniwersalne zainteresowania, które mogą być pomysłami na randkę. To samo dotyczy książek, filmów i programów telewizyjnych, które wymieniasz jako ulubione. Mężczyźni kochają piękno płci przeciwnej, ale chcą też poczuć, że mają coś wspólnego z kobietą, z którą umówią się na randkę.

5. Pisz pozytywnie o swoich oczekiwaniach

Wiele kobiet na swoim profilu randkowym wymienia listę cech, których nie chce u partnera, zamiast mówić o tym, czego szuka. Opisz więc pozytywne cechy, które chcesz osiągnąć u partnera. A jeśli widzisz w swoim profilu wiele "nie," "nie" i "nie",zamień je na pozytywne zdania.

6. Nie drąż przeszłości

To, co było schowaj do szuflady, zamknnij i zapomnij. Twój profil nie jest miejscem, w którym możesz opisywać historie swoich związków, traumy z dzieciństwa lub osobiste kryzysy. Nie jest też tym miejscem pierwsza randka ... ani żadna kolejna. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Ty i Twój nowy partner możecie omawiać to wszystko z czasem. Do tego czasu skup się na teraźniejszości i przyszłości.

7. Jeśli on Cię nie zainteresuje, nie musisz odpisywać

Jeśli zastosujesz te wszystkie wskazówki, na pewno więcej ciekawych mężczyzn zainteresuje się Tobą iz pewnością dostaniesz więcej ofert randkowych. Jeśli nie będziesz chcieć spotykać się z każdym meżczyzną, który się z Tobą skontaktuje to powiedz o tym wprost. Nie musisz też wyjaśniać dlaczego, odpisywać na każdą wiadomość. Szanujmy siebie i tych, którzy szukają miłości.

Opracowano na podstawie:yourtango.com

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner