Jakie idealne zdjęcie profilowe na portal randkowy?

Myślisz o założeniu profilu randkowego na portalu randkowym dla osób po 50-tce? Warto spędzić więcej czasu i załączyć idealne zdjęcie profilowe

Jeśli poświęcisz weekend na utworzenie profilu na portalu randkowym, poświęć dodatkowe 20 minut, aby znajomy czy znajoma zrobili Ci właściwe zdjęcie profilowe. Jak to zrobić? Poniżej kilka praktycznych wskazówek.

Zdjęcie na stronę randkową na telefon

idealne zdjęcie profilowe na portalu randkowym

Fot. Freepik

Pamiętajmy, że już prawie połowa osób korzysta z serwisów randkowych na telefonach komórkowych i na takim urządzeniu inni będą przeglądać Twoje zdjęcia. Dlatego zadbaj, aby zdjęcie wyraźnie przedstawiało Twoją twarz. Jeśli przedstawisz sylwetkę z daleka, na małym ekranie telefonu komórkowego będzie ona praktycznie niewidoczna.

Zdjęcie ma służyć zainicjowaniu rozmowy na portalu randkowym

Czemu tak naprawdę służy zdjęcie profilowe? Oprócz tego, aby pokazać innym, jak wyglądasz, ma ono za zadanie nakręcić rozmowę z nowopoznanym mężczyzną czy kobietą. Dlatego przedstaw siebie zaangażowanego czy zaangażowaną w wybraną aktywność – sport, hobby, pracę. To wzbogaci zdjęcie i zachęci innych w konwersację z Tobą.

Wybierz jakość zdjęć profilowych ponad ich ilość

Różnorodność zdjęć jest ważna, ale zachowaj ostrożność przy ich wyborze. Nie dodawaj kolejnych zdjęć, bo randkowicz odwiedzający Twój profil może znudzić się zdjęciami i przejść na inny profil w serwisie.

Niech Twoje zdjęcie profilowe mówi prawdę o Tobie

Trzymaj się z daleka od starych lub zbyt pochlebnych zdjęć, ponieważ mogą one nie oddawać rzeczywistości. Jednym z głównych powodów, dla których pierwsza randka się nie udaje, są niespełnione oczekiwania, w większości wynikające z nieprawdziwych zdjęć, które zamieszczamy.

Nie bój się profesjonalnej sesji zdjęciowe

Jeśli masz pieniądze i czas, warto zainwestować je w swoje zdjęcie profilowe.

Zastanów się, kogo chcesz przyciągnąć zdjęciem

Mężczyźni i kobiety różnie reagują na różne typy zdjęć. Badania dowodzą, że mężczyźni zyskują większe zainteresowanie , gdy się nie uśmiechają lub gdy się uśmiechają nie patrząc w obiektyw. Z kolei kobiety przyciągają bardziej, gdy uśmiechają się do kamery. Jesteś mężczyzną? Wybierz zdjęcie czarno – białe. Kobietą? Kolorowe!

Opracowanie własne na podstawie:www.telegraph.co.uk

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama