Jesteś po 50-tce? Oto postanowienia noworoczne na 2019 rok dla Ciebie!

Czy to Ty zadajesz sobie pytanie, gdzież Ci umknął ten kolejny rok? Odkąd przekroczyłeś pięćdziesiątkę, odkryłeś, że dni nagle zamieniają się w miesiące, a miesiące w lata….

3. Mów częściej Kocham Cię.

Każdy z nas chciałby to usłyszeć, więc wszyscy powinniśmy to mówić. Mów więc częściej, że kochasz – wszystkim. Rodzinie, parnerowi czy partnerce. I wiedz, że mówisz prawdę.

4. Odbieraj częściej telefon.

Jeśli cenisz związek i relacje z innymi, częściej odbieraj telefon. Albo jeszcze lepiej udaj się do ukochanej osoby. Na pewno jesteś zajęty ... ale nie zamieniaj swojego głosu i / lub swojej obecności na SMS-y lub "lajki” na Facebooku.

5. Chodź na randki.

Umawiaj się na randki – ze swoim mężczyzną czy kobietą. Poznawaj nowe osoby, ciesz się spotkaniami tylko we dwoje.

6. Spędzaj czas z rodziną i znajomymi.

A może wspólny niedzielny obiad? Warto poświęcić czas na wspólne chwile z rodziną. Pielęgnuj również znajomości, spotykaj się ze znajomymi i przyjaciółmi. Wspólna kawa, partia brydża czy spacer – powodów jest wiele, że razem spędzić czas.

7. Zadbaj o zdrowie

Zrób coś dla swojego zdrowia. Nie musi to być wielki plan pełen wyrzeczeń i zmian. Zacznkij od drobnych kroków – 15 minut spaceru więcej dziennie, 5-minutowa poranna gimnastyka czy kolacja o godzinę wcześniej niż zwykle.

8. Czytaj więcej.

Zrób sobie listę zaległych lektur. Książka wycisza, uspokaja, zwalnia tempo życia. A jej treść relaksuje, bawi, czasem składnia do refleksji.

9. Zaoszczędź więcej. Wydawaj mniej.

Po 50-tce zdajemy sobie sprawę, że emerytura jest prawie dosłownie za rogiem. Warto być na to gotowym i precyzyjnie zacząć planować wydatki domowe. Czasem wydawać mniej nie oznacza mieć i kupować mniej.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama