Jesteś po 50-tce? Oto postanowienia noworoczne na 2019 rok dla Ciebie!

Czy to Ty zadajesz sobie pytanie, gdzież Ci umknął ten kolejny rok? Odkąd przekroczyłeś pięćdziesiątkę, odkryłeś, że dni nagle zamieniają się w miesiące, a miesiące w lata….

Może dlatego warto wstać z kolan, uchwycić ten mijający czas i wyciągnąć z niego jak najwięcej?, Co powiesz na postanowienia noworoczne, które być może pozwolą Ci jeszcze silniej przeżyć nadchodzący 2019 rok?

postanowienia noworoczne 2019

Fot. Pixabay

Oto propozycja postanowień noworocznych na 2019:

1. Doceniaj małe rzeczy i bądź szczęśliwy!

Życie jest pełne wrażeń, bez względu na to, na jakim etapie życia jesteś. Mniej zastanawiajmy się „co powinienem lub czego nie powinienem robić”. Zamiast tego uczyńmy 2019 rok rokiem "bycia szczęśliwym". Codziennie!

2. Bądź miły dla innych.

Te noworoczne postanowienia są tak oczywiste. Bądź miły. I Kropka. Bądź miły dla siebie. Dla dzieci, wnuków, rodziców. Dla sąsiadów, znajomych, przyjaciół. Dla zwierząt… To nic nie kosztuje. Więc wszędzie posyp się tą życzliwością - i dodaj do tego odrobinę braku osądu.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama