Miłość jest o wiele lepsza po 50- tce. Dowiedz się dlaczego!

Portal randkowy sympatia czy razem50plus mają wiele miłosnych historii.

opis obrazka randki razem50plus

Fot. Freepik

Najpopularniejsze portale randkowe mogą pochwalić się niejedną miłosną historią. I wiek nie ma tu znaczenia, bo miłość nie zna wieku. A randki po 50. bywają nawet skuteczniejsze. Miłość po 50-tce można znaleźć szybciej niż nam się wydaje i może być lepsza niż ta w młodości. Dlaczego?

Właśnie skończyłem 60 lat i jestem zafascynowany tym, że randki po rozwodzie i szukanie miłości po 50. to najlepszy rodzaj miłości – powiedział nam pan Jan, który znalazł miłość swojego życia na portalu randkowym. W życiu nigdy na nic nie jest jeszcze za późno – dodaje. Czasami jednak myślenie, że wiesz, jak znaleźć miłość, gdy od tak dawna tego nie robiłeś, może być przytłaczające, ale trzeba próbować.

Dla mnie, rozwód w wieku 50 lat nie był przyjemnym doświadczeniem, ale teraz wiem, że zostawiłem małżeństwo, które mi nie służyło. Odstąpienie od tego związku dało mi nową siłę i pozwoliło określić czego pragnąłem (i pragnę) w drugim człowieku. To przykre doświadczenie dosłownie otworzyło mi drzwi do poznania miłości, jakiej nigdy nie znałem.

Kiedy wspominam ten nowy etap w moim życiu a w nim ja jako "singiel po 50-tce, który na nowo szuka miłości" chce mi się śmiać. Na początku nie wiedziałem, jak umówić się na randki w tym zupełnie nowym świecie internetowych randek. Ale stopniowo było coraz łatwiej.

Ale chyba jestem szybkim uczniem – śmieje się - technicznie całkiem dobrze sobie poradziłem, ale najważniejsze było to, że wiedziałem kogo szukam, na jakiej partnerce mi zależy. Nauczyłem się ufać sobie a ufając sobie poznawałem kobiety, którym też mogłem zaufać (tak to w życiu już bywa, że chyba przyciągamy do siebie tę samą materię) i które teraz są moimi dobrymi przyjaciółkami. A przyszedł moment, że w końcu poznałem tę jedyną.

Moje życie miłosne po 50. dosłownie pokazało mi najlepszy związek, jaki kiedykolwiek znałem. I życzę każdemu, żeby doświadczył takiego związku, bo to piękna sprawa.

Zapytaliśmy pana Janka, dlaczego wg niego miłość jest o wiele lepsza po 50-tce.

A oto dlaczego miłość jest o wiele lepsza po 50- tce:

1. Dokonujemy lepszych, trafniejszych wyborów

Jesteśmy świadomi błędów, jaki popełniliśmy w poprzednim związku.

2. Jesteśmy bardziej pewni siebie w kwestii seksu

Nie bez powodu kobiety w wieku powyżej 50 lat są ścigane przez mężczyzn w wieku 20 i 30 lat – są doskonałymi kochankami! Nasza – męska i kobieca dojrzałość - pozwala nam porzucić swoje zahamowania w sypialni. Nie przepraszamy za szukanie przyjemności lub dawanie jej.

Seks jest boskim prawem, a nawet może być duchową praktyką, która prowadzi do nowych wymiarów, jeśli na to pozwalasz.

3. Mamy odwagę mówić to, co myślimy

Zakończenie małżeństwa, które mi nie służyło dało mi więcej pewności siebie, niż sobie wyobrażałem. W związkach oznacza to, że pytam o co chcę zapytać, mówię o swoich potrzebach a także codziennie wyrażam swoją wdzięczność i uznanie dla mojej partnerki.

4.Mamy motywcję do korzystania z życia

Droga startowa „nowego życia” wydaje się krótsza po 50. Nie mamy już tyle rodzinnych obowiązków. Jesteśmy świadomi swoich pragnień i tego, że teraz jest czas dla nas. Jestem w świetnej kondycji fizycznej i chcę wykorzystać tę siłę, by więcej podróżować, podejmować więcej ryzyk, iść do przodu i korzystać z życia.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama