Randki online po 50-tce: masz obawy? Poznaj 3 sposoby, aby je pokonać!

Randki internetowe przyprawiają Cię o dreszcze?

Korzystasz z portalu randkowego, ale wciąż randki internetowe Cię przerażają?

Cóż, randki online mamy takie, jakie mamy czasy… jeśli chcesz spotkać kogoś by  to Twoją najlepszą szansą na sukces jest Internet. Samotność można dziś pokonać. Szybciej niż nam się to wydaje.  Trzeba tylko zebrać w sobie odwagę, uwierzyć że wszystko jest możliwe i na tyle, na ile mamy wpływ na swoje życie brać los w swoje ręce.

Jesteś po rozwodzie, utracie bliskiej osoby, doskwiera Ci samotność i chcesz coś z tym zrobić, ale brakuje Ci odwagi, aby zapisać się na portal randkowy? Zobacz, ja może się ich pozbyć.

Randki online po 50.

Krok pierwszy: stwórz właściwy profil randkowy

Właściwy profil randkowy, czyli jaki? Otóż nie musisz pisać książki o sobie podczas tworzenia profilu na portalu randkowym. Po prostu prześlij kilka dobrych zdjęć, które przedstawiają Ciebie – kim jesteś.  Jeśli lubisz spacery, wstaw zdjęcie ze spaceru. Jeśli kochasz góry – na pewno znajdziesz zdjęcie z takiej wyprawy. Krótko napisz co lubisz robić. To naprawdę wszystko, czego potrzebujesz.

Czas iść na randkę: nie ciągnij Waszej znajomości przez SMSy w nieskończoność

Utrzymywanie relacji za pomocą smsów zbyt długo - po prostu nigdzie Was nie zaprowadzi. Komunikacja poprzez smsy naprawdę nie pomaga w poznaniu drugiej osoby i po prostu zjada czas.

Po kilku wymianach korespondencji i smsów przygotuj plan wspólnej kawy, lunchu lub drinka, oczywiście w miejscu publicznym. Tak, ryzykujesz trochę, ale wszystko, co musisz teraz stracić, to tylko Twój czas. Jeśli spotkanie nie będzie Ci się podobało, po prostu szybko podziękuj. Jeśli nie chcesz zranić drugiej strony zamów taksówkę. W ten sposób nie ma niezręcznej chwili wsiadania do swojego samochodu. Możesz tylko powiedzieć: "O, moja taksówka już  jest. Dziękuję za spotkanie ze mną. "

Portal randkowy twoim sprzymierzeńcem: aktywnie szukaj

W Internecie można spotkać naprawdę dużo świetnych ludzi, ale  to nie przyjdzie samo. To nie będzie miało miejsca bez Twojego zaangażowania, bez aktywnego poszukiwania. Nie wystarczy zapisać się na portal randkowy i czekać. Trzeba samemu szukać kogoś po tamtej stronie monitora.  

Jedną osobą, która może pokonać Twoją samotność jesteś Ty. Nie czekaj, aż książę czy księżniczka Ciebie znajdzie. Przejmij kontrolę nad swoim życiem miłosnym i spraw, by działał w pożądanym kierunku.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama