Jaki katolicki portal randkowy dla samotnych wybrać?

Randki chrześcijan nie powinny budzić emocji. Portal randkowy dla katolików jest rzeczą naturalną.

katolicki-portal-dla-samotnych-razem50plus.pl

Fot.Pixabay

Niech randkujący chrześcijan nikogo nie  przyprawia o ździwienie. Katolickie portale randkowe to miejsca skupiające ludzi o tych samych wartościach religijnych, chrześcijańskich. Nie chodzi tutaj o zdrady, jak niektórym mogłoby się wydawać. 

Katolickie portale randkowe: dla kogo są i czym się charakteryzują?

Najpopularniejsze portale randkowe skupiają ludzi, którzy szukają po prostu swojej drugiej połówki. Liczy się miłość i sympatia.  Często osoby szukają partnera czy partnerki wybierająć różne kryteria, na przykład: cechy charakteru, wiek czy zainteresowania. Z kolei katolickie portale randkowe dedykowane są osobom, których priorytetem jest religia. Wyznanie jest ich jedną z najwyższych wartości. katolicki portal randkowy, jak inne znane portale randkowe, mają swoją misje, którą określają najczęsciej jako: „Serwis dla chrześcijan szukających prawdziwej miłości” „Portale dla ludzi szukających prawdziwej miłości” czy  „Dla ludzi z wartościami”. W niektórych tego typu portalach jednym z kluczowych wymagań jest uczestnictwo we mszy świętej. Osoby, które sporadycznie chodzą do kościoła mogą już nie cieszyć sie takim zainteresowaniem wśród innych użytkowników portalu. Na takim portalu możemy też znaleźć dużo biblijnych cytatów czy złotych myśli nawiązujących do Pisma Świetego.

Popularny portal randkowy dla katolików to nie wszystko.Działają również tak zwane katolickie biura matrymonialne, chrześcijańskie centra tak zwanych „czystych serc”. Celem takich serwisów jest skupianie osób mających silne religijne wartości życiowe.

Ideą tych portali jest więc łaczenie ludzi w pary, których łączy wiara.

Katolicki portal randkowy – czy dla każdego

Chrześcijańskie serwisy randkowe dedykowane są dla tych, którzy poszukują miłości, dla której religia odgrywa znaczącą rolę w miłości i życiu. Ślub, małżeństwo, założenie rodziny to ważne elementy związku.  Oczywiście do portalu mogą rejestrować się osoby, które zwyczajnie chcą pokonać samotność poprzez miło spędzony czas w towarzystwie drugiej osoby mającą podobne poglądy religijne czy patrzącą  na świat w podobnym kierunku. Warto pamiętać o tym, że jest to katolicki portal randkowy, który skupia osoby o tym konkretnym wyznaniu i z oczekiwaniami czy też wartościami chrześcijańskimi, a zatem krąg osób jest jasno określony.
Nie można też tutaj pomijać rozwodników. Co z nimi? Czy katolicki portal randkowy dopuszcza osoby po rozwodzie? Odpowiedź brzmi tak. Są takie portale, które pozwalają rozwodnikom założyć konto w serwisie. Mają jednak pewne zastrzeżenia. Muszą przejawiać zachowania ludzi wierzących. Osoba zakładając konto na katolickim portalu wypełnia specjalną ankietę weryfikujacą to  już na etapie rejestracji. W takiej ankiecie podajemy informacje dotyczące miedzy innymi zachowań religijnych, praktykowania wiary,  stosunku do antykoncepcji czy czystości przedmałżeńskiej.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama