Hotel Poziom 511 i Jura Krakowsko-Częstochowska - rozczarowanie czy zakochanie?

SPA dla dwojga to relaks dla waszych ciał, duszy i umysłu. Szczególnie powinno pobudzić wasze zmysły. Czy warto wybrać się w tym celu do Hotelu Poziom 511?

Hotel Poziom 511

Przyznając uczciwie znamy znacznie lepsze hotele niż Hotel Poziom 511, a zwłaszcza miejsca ze strefą SPA, w której naprawdę można się zrelaksować. Nie wiem, czy tylko na nas ten hotel nie zrobił takiego wrażenia? Inni blogerzy raczej piszą o nim w superlatywach, a my mamy dość mieszane uczucia.

Razem50plus.pl w podróży: Hotel Poziom511

Hotel Poziom 511, razem50plus.pl

Razem50plus w podróży

Hotel Poziom 511

Dojazd i położenie

Lokalizacja Hotelu Poziom 511 zasługuje na plus. Hotel położony jest wśród skał, które przypominają nam, że jesteśmy w Jurze. Dodatkowym atutem jest to, że hotel znajduje się kilka minut pieszo od zamka Ogrodzieńca.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama