Hotel Poziom 511 i Jura Krakowsko-Częstochowska - rozczarowanie czy zakochanie?

SPA dla dwojga to relaks dla waszych ciał, duszy i umysłu. Szczególnie powinno pobudzić wasze zmysły. Czy warto wybrać się w tym celu do Hotelu Poziom 511?

Razem w podróży. Tym razem w okolice Jury całkiem, i to całkiem spontanicznie. W zasadzie motywatorem była ciekawość Jury zimą i sprawdzenie Hotelu Poziom 511, o którym słyszeliśmy same dobre rzeczy. Czy nas też porwało to miejsce? I tak, i nie. Ale od początku…

Wyżyna Krakowsko- Częstochowska to urokliwa część południowej Polski, którą z pewnością warto odwiedzić. Ten region Polski z pewnością zauroczy tych, którzy lubią aktywny wypoczynek – rowerem lub pieszo. N mapie Jury znajduje się bowiem wiele szlaków rowerowych i ścieżek dydaktycznych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie : średniowieczne zamki, jaskinie, doliny, zabytki architektury oraz piękne krajobrazy. Można umówić się na spacer po Ojcowskim Parku Narodowym lub pójść Szlakiem Orlich Gniazd i podziwiać najpiękniejsze zamki.

opis obrazka randki razem50plus

Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, google maps

Zamek Ogrodzieniec

To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych zamków w Polsce. Tuż obok biegnie Szlak Orlich Gniazd. Udział zamku w filmowej scenie „Wiedźminia” z pewnością zwiększy jego popularność. My mieliśmy okazję doświadczyć tego na własnej skórze - ceny za zwiedzanie poszły w górę o czym dowiedzieliśmy się na miejscu. Na stronie internetowej widnieją niższe ceny. Zamek znajduje się na Górze Janowskiego, skąd można podziwiać piękne widoki. Na Zamek z łatwością można dotrzeć samochodem ( niedaleko znajduje się parking) a także komunikacją miejską.

Razem50plus.pl w podróży

www.orlegniazda.pl

Zamek w Mirowie

Monumentalna bryła zamku znajdująca się na Szlaku Orlich Gniazd. Na pierwszy rzut oka podobny do Ogrodzieńca. Gdy dotarliśmy na miejsce okazało się, że niestety w chwili obecnej zamek jest niedostępny dla turystów. Powędrowaliśmy więc w okolice zamku, skąd rozpościerały się piękne krajobrazy.

W naszej opinii zima nie jest najlepszym sprzymierzeńcem Jury, a ściślej ujmując – na zamki. Było dosyć wietrznie i w środku tworzyły się przeciągi, mocno zmarzliśmy. Chociaż mówi się, że nie ma złej pogody, jest tylko niewłaściwe ubranie. O czym chyba zapomnieliśmy.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner