Weekend na Helu? Tylko zimą!

Zobacz dlaczego warto wybrać się na Hel zimową porą

Na plażę schodzi się bezpośrednio hotelowymi schodami, więc trudno się oprzeć i nie pójść na romantyczny spacer brzegiem morza. Bliskość do morza i malownicze widoki zachęcają do ciągłego spacerowania czy oddawania się refleksjom.

Podróże z Razem50plus.pl: Hotel Dom Zdrojowy

Hotel Dom Zdrojowy, zdrojowy.com.pl.

Podróże z Razem50plus.pl: Jastarnia, Hotel Dom Zdrojowy

Hotel Dom Zdrojowy, Zejscie na plażę, Razem50plus.pl

Dojazd

Do Jastarnii można dojechać pociagiem ( wysiadamy na Stacji Jastarnia) i oczywiście samochodem. Dojazd do hotelu samochodem jest całkiem prosty. Jest spory parking, więc nie ma co się martwić, że nie będzie miejsca. Jeśli ktoś podróżuje pociągiem to z dworca można dojść pieszo z walizką i też nie będzie żadnego problemu! Jest naprawdę blisko, około 650 metrów do pokonania.

Kuchnia w hotelu

Hotel ma dwie restauracje. W jednej serwuje śniadania i obiadokolacje, którym nic nie można zarzucić. Ba, są naprawdę bardzo smaczne. Druga restauracja, znajdująca się na ostatnim piętrze, nie dość, że ma pyszne jedzenie (a la karte), to jeszcze serwuje piękny widok na morze i latarnię. Wieczorem można usiąść przy lampce wina, spokojnej muzyce i zajadać się bez końca, bo kucharz robi naprawdę dobrą robotę. Kolacja we dwoje nie może się nie udać.

SPA & Wellness

Strefą relaksu Hotel Dom Zdrojowy może również się pochwalić. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – basen, jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa

Weekend na Helu – co robić

Spacery po plaży, lesie i Jastarni to nie jedyne atrakcje. Można wybrać się kolejką na Hel do Fokarium i przejść się spacerem po półwyspie, by podziwiać widok na Zatokę Gdańską.
Z jedzeniem nie ma tam problemu, knajpek jest sporo. My zwykle chodzimy do Restauracji Kutter (pieszo od Fokarium) - fajna knajpka z klimatem i całkiem dobrym jedzeniem.

Mamy nadzieje, że Państwu, tak jak nam, pojawił się apetyt na Hel i Jastarnię. Naszym zdaniem – jedno z najbardziej magicznych miejsc na zimowy weekend w Polsce.

Jeżeli mają Państwo pytania lub swoje propozycje gdzie warto zjeść będąc na Helu, gdzie nocować, co zobaczyć to prosimy o wiadomość na kontakt@razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama