Weekend na Helu? Tylko zimą!

Zobacz dlaczego warto wybrać się na Hel zimową porą

Podróże z Razem50plus.pl: Jastarnia

Jastarnia, Razem50plus.pl

Nie wiem, jak Państwo, ale my uwielbiamy nasze polskie morze … zimą. O tej porze roku morze jest magiczne. Na szczególną uwagę zasługuje Hel, który własnie wtedy zyskuje najbardziej.

Hel zimą - dlaczego warto się tam wybrać

W przeciwieństwie do lata, kiedy Hel jest zatłoczony, zakorkowany, pełen straganów i młodzieży, zima odkrywa prawdziwe oblicze Helu. Staje się on niezwykle spokojnym i romantycznym miejscem. To tutaj, właśnie zimą, będą mieli Państwo okazję zobaczyć prawdziwe piękno Bałtyku. To tutaj, spacerując plażą spotkają się Państwo z…ciszą, a jednocześnie usłyszą morze ( jakże trudno o to latem!). A do tego wszystkiego świeże powietrze, ośnieżone sosny i mewy w locie.

Podróże z Razem50plus.pl: Jastarnia

Jastarnia, Razem50plus.pl

Gdzie się zatrzymać

My lubimy Jastarnię, która zimą czyli poza sezonem gwarantuje zaplecze w postaci kawiarenek, restauracji i sklepów. Nie ma ich za wiele, ale wystarczająco, by skorzystać z nich podczas weekendowego pobytu . Z Jastarni można też przyjechać się kolejką na Hel.

Hotel Dom Zdrojowy -pyszne jedzenie i wspaniałe położenie

Mamy takie miejsca, do których nieustannie wracamy. Jednym z nich jest Hotel Dom Zdrojowy w Jastarni, który z czystym sumieniem możemy polecić. Mimo, że hotel do małych nie należy to panuje w nim przyjemny klimat, który nam osobiście bardzo odpowiada. Lubimy w nim błogi spokój, pomocną obsługę (w razie potrzeby) i pyszne jedzenie. Do tego wszystkiego ma cudowne położenie. Idealne, żeby pobudzić nasze ciało, duszę i umysł. Leży przy samej plaży, otula go las i morze jednocześnie. No bajka.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama