Londyn: co warto zobaczyć?

Co warto zobaczyć w Londynie, żeby wspomnienia pozostały z nami na długo?

Słynne atrakcje w Londynie: (nie) wszystko złoto, co się świeci

Londyn ma swoje kultowe atrakcje, które każdy zna z pocztówek czy filmów. Na nas nie zrobiły aż tak ogomnego wrażenia, ale zapewne każdy chce/a nawet powinien je zobaczyć. Tym bardziej, że wszystkie będą ukazywały się naszym oczom podczas spaceru wzdłuż Tamizy. I chyba tak najlepiej to zaplanować. To, jak je odbierzemy w dużej mierze zależy od pory roku, w której będzie nam dane je oglądać. Jedno jest pewne w dzień tracą, nocą zyskują. Są pięknie oświetlone i nie widać tych wszelkiej mazi „przemysłowych” elementów, które ujmują tym atrakcjom w ciągu dnia. Mamy więc tak:

Mosty w Londynie - London Bridge, Tower Bridge i Belfast

Pomiędzy London Bridge i Tower Bridge będzie kolejna atrakcja HMS Belfast, czyli okręt brytyjskiej
marynarki z okresu II wojny światowej.

Tower Bridge, Razem50plus.pl

Tower Bridge, Razem50plus.pl

Podróże 50 plus: Londyn w weekend

Londyn, HMS Belfast, .Razem50plus.pl

Tower of London

Podróże 50plus: Tower of London

Tower of London, Razem50plus.pl

London Eye

Londyńskie Oko, czyli koło obserwacyjne. Bilety można kupić na miejscu lub online. My polecamy zdecydować na miejscu czy chcą Państwo skorzystać z tej atrakcji, czy nie. Dużo zależy od pogody. Jeśli będzie mglisty dzień to może być ciężko zobaczyć panoramę Londynu.

Big Ben

Niestety trwają prace remontowe i nie sposób było go zobaczyć.

Mimo, że bardzo dużo udalo nam się zobaczyć to Londyn zostawiliśmy z dużym uczuciem niedosytu. Wiemy, że do odkrycia mamy jeszcze wiele bajkowych i nietuzinkowych miejsc, które chcielibyśmy tam zobaczyć.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner