Słodka Randka w Warszawie, czyli spotkanie w świetnej kawiarni

Luksusowa kawiarnia na wspólną randkę

 Randki razem50plus: polecamy kawiarnię

https://deseopatisserie.com/

Słodkie spotkanie we dwoje, czyli randka w dobrej kawiarni

Często pytają nas Państwo o polecenie fajnego miejsca na randkę. I tak o to postanowiliśmy podzielić się z Państwem kawiarnią, którą ostatnio odkryliśmy. Nam bardzo przypadła do gustu.

randka w Warszawie: polecamy kawiarnię na randkę

 https://deseopatisserie.com/.

Mowa o cukierni DESEO w Warszawie, w której można naprawdę miło spędzić czas przy wyśmienitych ciastkach i lodach ( polecamy pistacjowe, aczkolwiek prawie wszystkie smaki są obłędne!). Nie są to zwykłe, jakieś tam, ciasteczka. Są to ciastka typu petit gateau, coś a la małe ciasta/torciki. Zachwycają nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim smakiem, połączeniem składników, różnymi warstwami, teksturą. Niestety nie są tanie ( za jedno ciastko zapłacimy ok 20 zł ), ale są warte swojej ceny. Za porcję lodów zapłaciliśmy 7 zł, więc też wysoka cena, ale po spróbowaniu człowiek zapomina.

Randki razem50plus: polecamy wyśmienitą kawiarnię

https://deseopatisserie.com/.

Śledzimy ich nowości na Instagramie i właśnie zobaczyliśmy, że pojawiła się gorąca czekolada w niebagatelnym wydaniu. A ponieważ zima nas nie rozpieszcza, to czemu nie poprawić sobie humoru filiżanką wytrawnej czekolady z powidłami, cynamonem i anyżem? W ofercie są różne wariacje, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Cukiernia ma cztery lokalizacje w Warszawie. My byliśmy na Burakowskiej, na Żoliborzu (okolice Powązkowskiej, blisko Arkadii). Wnętrze jest gustownie urządzone, choć mogłoby być bardziej przytulne. Być może w pozostałych kawiarniach DESEO jest bardziej romantyczny klimat niż w tej. Nie można powiedzieć, że w kawiarni nie jest przyjemnie, bo jest. Nastrój budują zapalone świeczki na stolikach.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama