Nieoczywiste kierunki na romantyczny weekend - Edynburg

Edynburg na romantyczny weekend? Stolica Szkocji nie jest wielką metropolią, ale miasto ma cudowny klimat. Charakter. Zachwyca spójnością architektury, pięknymi uliczkami. 

Watro odkryć Edynburg - niewielkie, przepiękne miasto. Z cudownym klimatem. I choć wielokulturowe to czyste w swej postaci. Lot z Warszawy trwa niecałe 3 godziny, a pozwala przenieść się w zupełnie inny świat - pełen zabytkowych budowli i pięknych krajobrazów. 

Edynburg oferuje także całe spektrum kuchni na romantyczną kolację  - począwszy od meksykańskich, europejskich przez indyjskie, tajskie, chińskie i na japońskich kończąc.

Więcej o tym, jak zorganizować weekend w Edynburgu przeczytać można na blogu podróżniczym dla osób po pięćdziesiątce - TravelPart2.pl w artykule "Edynburg – praktyczne informacje na wyjazd".

Więcej o atrakcji Edynburga oraz co zwiedzić, można znaleźć TUTAJ.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner