4 pomysły na randki w czasie pandemii

Gdzie pójść na randkę w czasie pandemii? Poznaj 4 ciekawe propozycje!

Zaproszenie w stylu „Czy dasz się zaprosić na kolację?” nie jest w dzisiejszych czasach tak oczywiste, jak przed Covidem. Ale nie poddawaj się i nie trać nadziei!

Rozmawialiście lub „spotkaliście się” na portalu randkowym przed pandemią i nie mieliście okazji się spotkać? Nic straconego!Wystarczy, aby nie pozwolić, aby pandemia odebrała nam szanasę na szczęście.

Najważniejsze, że jest miło i jesteopis obrazka randki razem50plusście sobą zainteresowani. Jak  więc się spotkać i zachować dystans?

Po pierwsze, daj znać, że chcesz się spotkać, o ile oboje będziecie przebywać na świeżym powietrzu. To najbezpieczniejszy sposób. Kiedy już jasno określisz, że chcesz umówić się na randkę na odległość, a druga strona wyrazi zgodę, wystarczy dobrze wszystko zaplanować. Oboje pamiętajcie o maskach, przynajmniej na początku.

Pamiętaj, że randki na odległość to wyjątkowy czas na poznanie kogoś bez presji fizycznej intymności.

Jasna strona randkowania w czasach Covid. Oto pomysły na randkę w czasie pandemii:

Wybierzcie się degustację wina w publicznym parku

Jeśli napoje alkoholowe są niedozwolone lub nie podoba Ci się degustacja wina na świeżym powietrzu, wybierz różne soki. Dobierzcie do tego słone przekąski na przykład małe krakersy (można je znaleźć w każdym sklepie z winami) i owoce. Tutaj doskonale sprawdzą się na przykład winogrona.

Degustacja wina nie musi być wyszukana. Możesz iść z jedną butelką ulubionego wytrawnego napoju musujacego i to się liczy. „Degustacja wina” może być fajnym pretekstem do „Spotkajmy się”. Jeśli nie przepadasz za alkoholem możecie urządzić sobie tradycyjny piknik poprzedzony romantycznym spacerem po parku.

Poznajcie ciekawe miejsce

Tutaj dobrze sprawdzą się różnego rodzaju ogrody botaniczne. Wiele miast w Polsce  ma naprawde czym się pochwalić. Idźcie później na lody w rożku. 

Idźcie na plażę

Oczywiście nie każdy ma mozliwość wykorzystania tego pomysłu, ale jeśli macie szczęście mieszkać w nadmorskich czy pobliskich miejscowościach zaplanujcie randkę na plaży. Spacerujcie podczas odpływu i zbierajcie muszelki. Obserwujcie ptaki; są nieskończenie zabawne. A jeśli macie ochotę najbardziej romantyczny klimat to umówcie sie na obejrzenie zachodu słońca czy ogląanie nieba nocą.

Zorganizuj imprezę czy piknik na trawniku dla dwojga. Wypijcie małe piwo lub wino, kilka smakołyków i cieszcie się towarzystwem. Możecie połączyć to z zabawą- wystarczą kartki i długopis. Piszcie tematy lub pytania do siebie i wrzućcie do kapelusza. Odpowiadajcie szczerze. Żadne jednowyrazowe odpowiedzi nie są dozwolone.

Gdy będziesz na trzeciej randce, zaproście inną parę, aby do Was dołączyła. A może nawet znajomych. Poznajcie się bliżej.

Chodzi o to, żeby dobrze się bawić. Randki mogą być przyjemne nawet w tych nieco dziwnych czasach!

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner