Portal randkowy Razem50plus gościem programu TVP 1

Mieliśmy zaszczyt gościć w programie Telewizji Polskiej.

Portal randkowy Razem50plus gościem TVPW ostatnim czasie coraz więcej mówi się o miłości w wieku dojrzałym i randkach osób starszych. Telewizja Polska interesuje się coraz bardziej osobami w wieku 50+. Tworząc dla nich dedykowane programy, jak na przykład Sanatorium Miłości. Tym razem na antenie TVP1 w programie reporterskim poruszony został temat randkowania w wieku dojrzałym i portali randkowych, które skutecznie pomagają osobom 50+ w znalezieniu swojej drugiej połówki. Cieszymy się, że jesteśmy częscią tego projektu goszcząc w Telewizji Polskiej jako najpopularniejszy portal randkowy dla osób po piećdziesiątce.

Mieliśmy też okazję pochwalić się szczęśliwymi historiami par, które poznały się w naszym portalu. 

Odcinek można obejrzeć TUTAJ. Zapraszamy!

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama