Przyjaźń trwalsza od związku?

Dzięki przyjaźni możesz mieć dłuższe, szczęśliwsze życie. Bycie dobrym przyjacielem sprawia, że rzeczywistość jest ciekawsza i „łatwiejsza w obsłudze

Na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie

Takie słowa padają podczas przysięgi małżeńskiej w niektórych krajach, ale są adekwatne także jeśli chodzi o więzy przyjaźni. Umiejętność dzielenia radości i smutku innej osoby kreuje niezwykłą zażyłość, daje poczucie oparcia i głębokiego porozumienia.

Licytowanie się nie jest dobrym pomysłem

Nie ma sensu zastanawiać się, kto ostatnio zadzwonił, kto zapłacił za kawę, kto więcej wydał na gwiazdkowe prezenty, kto wydaje się bardziej troskliwy. Jeśli ma się do czynienia z uczciwą przyjaźnią, warto „zluzować" w kwestiach tego rodzaju. Jeżeli jednak dana osoba czuje się wykorzystywana, to może potrzeba rewaluacji tej znajomości. Kilka naprawdę ważkich sytuacji da adekwatny ogląd, a w drobiazgach opłaca się być mniej skrupulatnym.

Drobne gesty znaczą wiele

Upominek z wycieczki do Hiszpanii, ulotka na temat choroby, z którą zmaga się bliski, nieoczekiwany telefon z propozycją włączenia tv, bo właśnie emitują ciekawy film - to wszystko świadczy o tym, że dana osoba jest obecna w myślach i codzienności przyjaciela. Tu ilość przeradza się w jakość, bo banał staje się wyrazem oddania."

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner