Znane osobowości opowiadają o miłości w wieku dojrzałym

Dojrzała miłość może być szalona, bo dojrzałość nie wyklucza spontaniczności, jak dowodzą nasi rozmówcy. Pasja życia nie wygasa z biegiem lat.

Miłość w wieku dojrzałym

O dojrzałej miłości i szczęściu opowiadają gwiazdy Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz i Andrzej Grabowski. Soczystą dyskusję zainspirował Peter Kerr, szkocki pisarz promujący w Polsce swoją bestsellerową powieść „Pomarańcze w śniegu".

Dojrzała miłość również może być szalona, bo dojrzałość nie wyklucza spontaniczności, jak dowodzą nasi rozmówcy. Pasja życia nie wygasa z biegiem lat.

- Z wiekiem przychodzi rodzaj uspokojenia, ale bywa, że coś nas nagle napada i okazuje się że wszystko chcemy zmienić wbrew logice, wbrew bezpieczeństwu, które już osiągnęliśmy"- mówi Cezary Harasimowicz. Grażyna Wolszczak, aktorka i partnerka życiowa reżysera, dodaje - Jeżeli nie łączy się z tym, że krzywdzimy innych ludzi - to jest piękne, to fantazja! Dojrzała miłość może być szalona, jeżeli egzemplarze, która się jej poddają są szalone!

Andrzej Grabowski uważa, że najważniejsze są proste rzeczy. Docenianie z pozoru zwyczajnych spraw decyduje o sztuce życia: - Ten potrafi żyć ze smakiem, który potrafi chwytać dzień. Cieszmy się życiem takim jakim ono jest, zapominajmy o małych i większych tragediach. Chwytajmy życie! Carpe diem!

Własną metodą na wyciskanie życia jak soczystej pomarańczy dzieli się ze czytelnikami autor wydanej niedawno w Polsce powieści „Pomarańcze w śniegu" - Peter Kerr. Wraz z rodziną bez wahania porzucił bezpieczną stabilizację szkockiego życia by wieść żywot farmera na słonecznej Majorce. Szalona podróż na południe dodała kolorów i intensywności małżeństwu Kerra, wnosząc w nie - według słów samego autora - smak wakacyjnej pełni, soczystej jak dojrzała w słońcu pomarańcza.

Źródło artykułu: senior.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama