Jak zdobyć serce kobiety?

Kobiety z natury są bardziej emocjonalne i wydają się mniej przewidywalne niż mężczyźni. Jak je zrozumieć, by zdobyć ich serce?

Jak zdobyć kobietę Jeśli jesteś normalnym mężczyzną z pewnością się nie raz zastanawiałeś czego właściwie chcą kobiety. To pytanie prześladuje mężczyzn już od wieków. Z kobiecego punktu widzenia odpowiedź na to pytanie można podzielić na trzy główne części. Oczywiście jest jeszcze wiele innych głębszych spraw, całkowicie niezbadanych i niepojętych dla większości mężczyzn, jednak postaramy się poniżej wyjaśnić kilka głównych aspektów dotyczących zrozumienia płci pięknej...

Kobieta potrzebuje powodów emocjonalnych, aby cię kochać.

Podstawowa różnica pomiędzy kobietami i mężczyznami polega na tym, że mężczyzn stymulują czynniki fizyczne zaś kobiety poruszają czynniki emocjonalne. Nigdy również nie wolno przyjmować uczuć i emocji kobiety za pewnik. To w jaki sposób ją traktujesz i wpływasz na to jak ona się czuje może spowodować, że będzie cię mniej lub bardziej kochała. Nawet jeśli uważasz, że jesteś dla niej idealny (lubi Twoje poczucie humoru, interesują was podobne rzeczy) to może się okazać, że tracisz dużo z jej miłości, ponieważ w nieodpowiedni sposób pokazujesz jej swoje uczucia.

Kobieta potrzebuje czuć się kochana

Zwykłe przytulenie jej kiedy nie jest w humorze czy miły gest jak ma gorszy dzień mogą sprawić cuda. Sprawienie, że ona poczuje, że się nią opiekujesz i o nią troszczysz jest bardzo proste. Od czasu do czasu daj jej coś, co będzie świadczyło o twojej miłości (biżuteria i kwiaty zawsze się sprawdzają, ale może to być również coś drobnego, co mogłaby zawsze ze sobą nosić np. jakaś przewieszka, breloczek).

Kobieta musi czuć się akceptowana taką, jaką jest.

Kobiety zwykle narzekają, że mężczyźni chcą je zmienić. O co chodzi? Jeśli ona uważa, że nie lubisz jej takiej jaka jest, to oznacza, że w ogóle nawet nie próbujesz jej zrozumieć. To co musisz zrobić, to dowiedzieć się, co na nią najbardziej działa i wykorzystać tą wiedzę na swoją korzyść.

Dobra wiadomość: jak już będziesz potrafił włączyć guzik odpowiadający za jej emocje to będziesz na dobrej drodze do zdobycia jej serca na zawsze...

Źródło artykułu: senior.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner