Seksapil po 50-tce. Jak go w sobie odkryć?

Seksapil.Każda kobieta go ma. To atut drzemiący w każdej kobiecie, niewidzialna gołym okiem seksualna aura. Jesteśmy piękne niezależnie od dekady, narodowości, czy wykonywanego zawodu.

Seksowana kobieta 50+Seksapilem można nazwać wiele cech, które w efekcie tworzą jedną całość. Naukowcy zgodnie uważają, że seksapil można śmiało uznać za specyficzny stan umysłu. Dlaczego? Bo postrzeganie siebie, jako osoby atrakcyjnej przekłada się na nasz wizerunek w oczach innych. Seksapil pochodzi od wewnątrz, to akceptacja samej siebie i pokazywanie tego światu. Seksapil to podświadomy element całej osobowości kobiety, zdecydowanie przyciągający mężczyzn. Seksapil jest wreszcie niekwestionowaną bronią kobiecą, bo nie od dziś wiadomo przecież, że to, jak same siebie postrzegamy, wpływa na to, jak patrzą na nas mężczyźni.

Seksapil trzeba w sobie odkryć. Sztuka emanowania nim wcale nie jest taka trudna.

Jak więc z sukcesem wykorzystać tę tajną kobiecą broń? Mamy nadzieję, że poniższy artykuł przyniesie wam odpowiedź.

Bycie seksi to przede wszystkim pewność siebie

Wystarczy zacząć od spojrzenia w lustro i zwrócenia uwagi na swoje mocne punkty. Postaraj się znaleźć w sobie te cechy, które lubisz. Niezawodny jest uśmiech, który jest kluczem do każdej duszy - noś go zawsze przy sobie. Do tego, lubisz swoje oczy? Masz rozrywkową osobowość? A może świetnie dogadujesz się z innymi? Cokolwiek to jest - pokaż to! Bądź seksy dzięki temu, co posiadasz i nie bój się w to uwierzyć.

Zapytaj znajomych, co najbardziej w tobie lubią

Spojrzenie na siebie z innej perspektywy może pomóc ci poczuć się seksy, ponieważ ludzie wokół ciebie widzą więcej twoich cech, niż ty sama. Jeśli masz trochę odwagi, zapytaj przyjaciela, bliską Ci osobę, co jest w tobie seksownego. Przekonasz się, że jesteś o wiele bardziej seksowna, niż wcześniej myślałaś. Taka rozmowa zwiększy twoją pewność siebie i sprawi, że od razu poczujesz się bardziej seksy.

Ubierz się seksownie (nie ordynarnie, ale „smacznie" i klasycznie)

Ładny strój sprawi, że poczujesz się seksowna. Im bardziej jesteś zadowolona ze swojego wyglądu zewnętrznego, tym lepiej czujesz się ze sobą od wewnątrz. Zwrócisz na siebie również uwagę otoczenia, co jeszcze bardziej pomoże ci uwierzyć w twój seksapil. Wybierz swoje

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner