Swatka po 50-tce – czy potrzebna?

Razem50plus swata ze sobą osoby po 50-tce! Z definicji swatka to osoba kojarząca pary. Swatanie jest znane od wieków, a polegało głównie na organizowaniu spotkań panien i kawalerów, później również rozwiedzionych czy wdowców, aby skojarzyć potencjalną partnerkę z partnerem dla małżeństwa. Później rolę swatki przejęły biura matrymonialne, a dziś najnowocześniejszym sposobem poszukiwania nowych partnerów są internetowe portale randkowe.

swatka-po-50-tce-na-razem50plus.pl

Fot.freepik

Młode, nie doświadczone życiowo osoby ufają i korzystają często z komputerowego dopasowywania, wspomaganego przez długie testy psychologiczne. Starsze, bardziej dojrzałe i doświadczone w relacjach z innymi osoby wybierają częściej serwisy randkowe – siedząc wygodnie w domu przed komputerem, można oglądać tysiące oferty mężczyzn i anonsów kobiet po 50-tce. Takie osoby nie potrzebują swatki – ufają własnemu doświadczeniu, intuicji, którą rozwinęły wieloletnimi związkami w przeszłości. Randkowicze po 50-tce wiedzą czego chcą i jakich cech oczekują po potencjalnej drugiej połówce. Zwracają uwagę na wspólne wartości, zainteresowania, sposób spędzania wolnego czasu. Nie tracą czasu na testy i długie formularze biorą sprawy w swoje ręce i przeszukują portal szukając interesujących osób. Kontaktując się z ciekawym kandydatem czy kandydatką na swoją nową sympatię, sami oceniają ich temperament, osobowość, wrażliwość czy otwartość na nowy związek. W końcu kto wie lepiej, czego potrzebujemy, niż my sami?

Co nam dają portale randkowe? Swatają dając dostęp do tysięcy ofert mężczyzn i kobiet.

Możliwość przeglądania ich profili po wielu kryteriach – wieku, miejscu zamieszkania, wyznaniu czy wykształceniu. Po cóż więc w dobie Internetu samotnym osobom swatka? Czas skończyć z samotnością i poznać nowego ukochanego czy ukochaną. Lubisz jeździć na rowerze? Szukaj pana po 50-tce, który ruszy z Tobą w przejażdżkę na rowerze. Kochasz kino? Zaloguj się do portalu randkowego i przeszukaj profile szukając tych, którzy lubią dobry film i chętnie spędzą z Tobą wieczór przed dużym czy małym ekranem, z lampką dobrego wina. Znajdź partnerkę zarówno w Twoim mieście, jak i na drugim krańcu Polski. Gdziekolwiek chcesz.

Masz dość swatów i swatek na swojej wsi?

Jako samotny wdowiec czy ojciec słyszysz pełno bezwartościowych dla Ciebie rad? Wejdź na serwis randkowy i samemu szukaj nowej miłości w wieku dojrzałym.

W przeszłości swatka aranżowała spotkanie potencjalnej pary. Teraz sama się umów na randkę!

Współcześnie sami decydujemy, kiedy jesteśmy gotowi na pierwszą randkę z poznanym na serwisie randkowym mężczyzną czy kobietą. Możemy poznać się bliżej, wymieniając się wiadomościami, przeglądając swoje galerie zdjęć, zadając różne pytania dotyczące relacji, związków, cech charakteru. Sami bądźmy swoją swatką i zdecydujmy o szczęściu w swoim nowym związku czy nowym małżeństwie.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama