Jak poznać kogoś na portalu randkowym?

Szukam przyjaciółki, szukam mężczyzny.... Jak znaleźć partnera, partnerkę na portalu razem50plus? Poznaj wskazówki i nie trać czasu...

Pamiętaj, aby zdjęcie główne przedstawiało Ciebie, było w miarę aktualne i wyraźne. Jeśli chcesz teraz dodać zdjęcie, możesz to zrobić TUTAJ

Uzupełnij swój profil- napisz kilka słów o sobie i opisz krótko jakiej osoby szukasz

Drugim, obok zdjęcia, ważnym elementem jest nasz profil. Napisz na nim kilka słów o sobie i o tym, kogo chcesz poznać. Dzięki temu trafniejsze będą kontakty od innych osób. I vice versa.

Pamiętaj, aby w celech bezpieczeństwa nie zostawiać na profilu swoich danych osobowych. Przeczytać więcej na temat tego Jak być bezpiecznym w internecie.

Nie czekaj, aż ktoś pierwszy napisze. Ty zainicjuj znajomość...

Możesz czekać, aż ktoś Cię znajdzie, aż ktoś do Ciebie napisze. Ale co by było, gdyby każdy w ten sposób podchodził? Portal randkowy nie działa jak biuro matrymonialne, w którym zostawia się swoją "wizytówkę" i czeka. Portal randkowy to obustronna inicjatywa. Tutaj szukają wszyscy, mężczyźni i kobiety. Panowie piszą do pań, i odwrotnie - kobiety przejmują inicjatywę i same inicjują znajomość. Jest wiele nieśmiałych zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy czekają aż ktoś się z nimi skontaktuje. Dlatego, aby znajomość doszła do skutku ważna nie wystarczy sama rejestracja i czekanie... Tutaj potrzebna jest nasza aktywność i nasze zaangażowanie. Sami musimy szukać osób, poznawać innych i zawierać nowe znajmości. Korzystaj z wyszukiwarek serwisu, znajdujących się w Menu>Szukaj. Zobacz kto jest w serwisie. Na razem50plus są osoby z całej Polski, możesz tutaj znaleźć kogoś z Twojej okolicy. Napisz do osób, które Cię zainteresowały. Nie czekaj, aż one zrobią to pierwsze. Być może są nieśmiałe, być może nie wiedzą, że tutaj jesteś, nie zauważyły Cię w serwisie. Powodów może być wiele. Loguj się tutaj często i poznaj nowe osoby, które dołączyły do razem50plus i czekają na Twój kontakt, przeglądaj ich zdjęcia, profile i nawiąż z nimi kontakt. W wyszukiwarce możesz też łatwo znaleźć osoby, które zainteresowały się Twoją osobą i odwiedziły Twój. Napisz do nich, nic nie tracisz...Im więcej kontaktów nawiążemy, tym większe szanse na znalezienie osoby, która stanie nam się bliska.

Na koncie każdej osoby znajdują się narzędzia umożliwiające nawiązanie znajomości. Narzędzia są na tyle różnorodne, że na pewno znajdziesz wśród nich swój sposób na zrobienie pierwszego kroku:

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner