Jak poznać kogoś na portalu randkowym?

Szukam przyjaciółki, szukam mężczyzny.... Jak znaleźć partnera, partnerkę na portalu razem50plus? Poznaj wskazówki i nie trać czasu...

"Wyślij ofertę". Po kliknięciu w „Wyślij ofertę" pojawi się kilka sformułowań. Wybierz to, które uznasz za najlepsze, aby nawiązać pierwszy kontakt. Dzięki niemu możesz w łatwy i szybki sposób nawiązać pierwszy kontakt i zasygnalizować swoje oczekiwania wobec nowej znajomości. Bardzo polecamy to narzędzie.

"Wyślij uśmiech". Niezobowiązująca forma kontaktu, która często przeradza się w przyjemną znajomość.

"Wyślij wiadomość". Jest to najczęściej używane narzędzie przez naszych użytkowników. Umożliwia napisanie prywatnej wiadomości. Z tego narzędzia możesz korzystać bez żadnych ograniczeń, mając konto Premium.

"Wyślij wirtualny prezent".Chcesz kogoś wyróżnić, docenić? Wyślij tej osobie wirtualny prezent z dedykowanym jej liścikiem.

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu, poznania wielu ciekawych osób, zawierania nowych przyjaźni i znalezienia właściwej osoby...aby być, po prostu, RAZEM.

Odwiedzaj serwis regularnie, przynajmniej raz w tygodniu. Dlaczego? Większość osób woli kontaktować się z osobami, które są „aktywne" w serwisie. Logowanie zapewnia Ci status „aktywny", pojawiasz się wysoko w wynikach wyszukiwań i w ten sposób zwiększasz też szanse na nawiązanie znajomości z Tobą. 

razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner