Jak poznać kogoś na portalu randkowym?

Szukam przyjaciółki, szukam mężczyzny.... Jak znaleźć partnera, partnerkę na portalu razem50plus? Poznaj wskazówki i nie trać czasu...

Sympatia 50+

źródło: razem50plus

Bliskość drugiej osoby jest ważna bez względu wiek. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że im jesteśmy starsi, tym bardziej chcemy mieć kogoś bliskiego, w kim będziemy mieć oparcie.
W Polsce samotnych osób po 50-tce żyjących samotnie jest coraz więcej. Badania pokazują, że są to osoby, które chcą pokonać tę samotność i coraz częściej decydują się na znalezienie partnerki lub partnera online. Założenie konta na portalu randkowym to pierwszy krok, aby coś zmienić w swoim życiu.

Zapewne wiesz, że samo założenie konta w serwisie nie wystarczy, aby kogoś poznać. Potrzebna jest Twoja aktywność na portalu i zaangażowanie. Co to dokładnie oznacza? Jeśli chcesz, by ktoś nawiązał z Tobą kontakt musisz sam o to zadbać. Jak? Zachęcamy do artykułu, w którym przedstawiamy kilka wskazówek, dzięki którym zwiększysz szanse na znalezienie właściwej osoby.

Oto 4  kroki do wykonania, aby poznać właściwą osobę na naszym portalu randkowym:

Krok1: Dodaj zdjęcie główne i uzupełnij swój profil

Krok 2: Przeglądaj zdjęcia innych, zobacz kto jest w serwisie i szuka...może właśnie Ciebie

Krok 3: Roześlij swoje oferty "Poznajmy się". (znajdują się na profilu osoby). W ten sposób nawiążesz pierwszy kontakt z osobami, które Cię zainteresowały. Im więcej ofert wyślesz, tym większe szanse na poznanie właściwej osoby. 

Krok 4: Napisz wiadomość...korespondujcie, rozmawiajcie online i poznajcie się bliżej.

Zdjęcie główne to najważniejszy element na profilu.
Większość zarejestrowanych w serwisie osób w pierwszej kolejności nawiązuje kontakt z osobami, które mają zdjęcie na swoim profilu ponieważ lepiej im się rozmawia, gdy "widzą" z kim prowadzą konwersację. Osoby ze zdjęciem przyciągają uwagę, są bardziej zauważane. Te zaś, które nie posiadają zdjęcia profilowego są dla innych praktycznie niewidoczni (osoba przeglądająca z reguły omija profile bez zdjęć i najpierw jej uwagę przyciągają zdjęcia). To z kolei zdecydowanie zwiększa szanse, że ktoś wejdzie na nasz profil, aby dowiedzieć się o nas więcej i nawiązać znami kontakt.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama