Razem50plus w Polskim Radiu

Z wielką radością przyjeliśmy zaproszenie Polskiego Radia Kraków do wzięcia udziału w audycji na temat randek internetowych osób w dojrzałym wieku.

Mówią o nas media. Razem50plus w Polskim Radiu

Zapraszamy do wysłuchania/przeczytania wywiadu z Klaudią Rutkowską, założycielką portalu. Rozmowę poprowadziła Pani Redaktor Anna Piekarczyk. Poniżej podsumowanie wywiadu i link do nagrania.

AP: Skąd pomysł na serwis randkowy dedykowany seniorom?

KR: Powstanie serwisu było efektem obserwacji zjawisk i trendów społecznych. Wiemy, że osób starszych jest coraz więcej, dodatkowo mamy do czynienia z tzw. singularyzacja gospodarstw domowych. Liczba samotnych osób po 50-tce nieustannie rośnie. A samotność - jak wiemy - nikomu nie służy. Pomyśleliśmy więc, że fajnie byłoby stworzyć miejsce dedykowane wyłącznie seniorom, gdzie czuliby się jak u siebie, mieliby swój portal, który umożliwiłby im poznawanie osób w swoim wieku, takich którzy szukają tego samego, bo przecież czegoś innego oczekujemy od związku, kiedy mamy 20 lat a czegoś innego, gdy 50. Ponadto dedykowany serwis randkowy pozwala seniorom na skuteczniejsze randkowanie. Dodatkowo, serwis oferuje wiele narzędzi, które w sposób naturalny pozwalają seniorom się poznać. Są to np. forum dyskusyjne, blogi czy grupy zainteresowań zrzeszające osoby o podobnych zainteresowaniach. Wiemy też, że seniorzy chętnie czytają, dlatego prowadzimy cykl artykułów „okiem eksperta" ,w którym nasz ekspert ds. relacji damsko męskich po 50-tce dzieli się swoimi refleksjami dot. miłości i związków po 50-tce..

AP: Kto się do Was zgłasza , kto pisze?

KR: W naszym serwisie rejestrują się osoby oczywiście po 50-tce, ponieważ jest to portal dedykowany wyłącznie osobom 50+ , ale przede wszystkim są to osoby samotne, które chcą tę samotność pokonać (ale nie w pojedynkę) . To osoby, które chcą znaleźć kogoś po to, aby ich życie nabrało barw. I nie mowa tutaj o tym, że oni są nieszczęśliwi, bo jednak to są osoby, które niezależne, stabilne zawodowo i spełnione prywatnie - bo mają znajomych, swoje rodziny, wnuków, którzy dają im mnóstwo radości. Ale do pełni szczęścia brakuje im zwyczajnie relacji damsko-męskich.

AP: Ludzie nawiązują nie tylko relacje związkowe , ale także przyjaźnie? Kogo i czego szukają w Waszym serwisie randkowym?

KR: Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że randkujący w naszym serwisie seniorzy w większości nie szukają przygód, ani przelotnych romansów. Można ich natomiast podzielić na 2 grupy - są tacy, którzy szukają partnera, partnerki na resztę życia. Nie chodzi tu o małżeństwo, ale o znalezienie kogoś z kim będą mogli przeżyć jesień życia.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama