Przeznaczeni sobie po 50-tce?

Czy w dojrzałym wieku możemy być sobie przeznaczeni?Niektórzy uważają, że przeznaczeni sobie mogą być tylko kochankowie, którzy poznają się w młodzieńczych latach. A są przecież autentyczne historie miłosne, które są dowodem na to, że ludzie mogą być sobie przeznaczeni od zawsze, ale dowiadują się o tym dopiero po latach. Bo po drodze los chciał, że związali się z kimś innym, bo to by po wielu latach połączyć się ze sobą.

Przeznaczeni sobie po 50-tce

Źródło:pixabay.com

Niektórzy uważają, że przeznaczeni sobie to tacy, którzy żyją w wierze czy po prostu żyją wiarą. Inni, wręcz odwrotnie, przeznaczenia w ogóle nie wiążą z wiarą. Jeszcze inni przekonani są zaś, że przeznaczeni to osoby, które mają podobne pasje, zainteresowania, podobne światopoglądy i dzięki temu, mogą iść przez życie we dwoje. Życie jednak, a może i na szczęście,  pokazuje że nie mniej przeznaczeni czy dopasowani są Ci, którzy mijają się ze sobą pod wieloma względami – różnią się wrażliwością, spojrzeniem na świat czy nawet wyznaniem religijnym a wraz z tą odmiennością tworzą szczęśliwe związki. Wystarczy się lubić i przyjaźnić mimo różnic. Wzajemnie się kochać i szanować, interesować się sobą wzajemnie – światem drugiej osoby i akceptować wzajemne słabości.

Wydaje się, że w kontekście bycia samemu czy bycia samotnym (choć to dwie różne kwestie) to czy powinniśmy być dopasowani czy przeznaczeni powinno zejść na drugi plan.  Przynajmniej na początku, kiedy dopiero rozpoczynamy „przygodę” z poszukiwaniem Symaptii.  
Na początku drogi do znalezienia dopasowanego partnera czy dopasowanej partnerki kiedy jesteśmy w dojrzałym wieku, kiedy życie nas doświadczyło, mamy za sobą nieudany związek, stratę bliskiej osoby, zdradę i inne przeżycia to najważniejsze jest to, aby w ogóle otworzyć się na nowy związek i uwierzyć w szanse na miłość w dojrzałym wieku. Bo ona jest możliwa! Co więcej, jak twierdzą psycholodzy - szansa na Udany związek  po 50 -tce jest nawet większa niż w młodości.

Dopasowani – oto jest pytanie - gdzie szukać tego dopasowanego partnera, gdzie znaleźć dobraną partnerkę?

Skoro już zdecydujemy się, że chcemy żyć z kimś, uświadomimy sobie, że jesteśmy wolni pięćdziesiąt plus, i że może być „kolejny raz”  to gdzie znaleźć tych fajnych facetów, gdzie są te sympatyczne kobiety? W wieku pięćdziesiąt plus trudniej spotkać w realu, bo przecież na imprezach towarzyskich od lat te same twarze…Pójść do klubu i mieć wypisane na twarzy SZUKAM KOBIETY, SZUKAM MĘŻCZYZNY? Nie każdy też jest typem sanatoryjnym… Naprzeciw wychodzą portale randkowe, portale towarzyskie czy internetowe biuro matrymonialne.  A jeszcze lepiej jeśli są to Portale randkowe dla dojrzałych.

Przeznaczeni 50+ czy to możliwe?

Miłość 50+ nie jest łatwą sprawą.  Wkraczając w pięćdziesiąt plus zdajemy sobie sprawę m.in. z tego, że nie tak łatwo nam zdobyć się na nowa relację z płcią przeciwną. Zdajemy sobie sprawę, że nie chcemy zmieniać się dla kogoś. I co więcej, nawet nie oczekujemy czy też nie wymagamy tego od nowo poznanego partnera czy partnerki. Nie jesteśmy już tak ufni i częściej bywamy hermetyczni na nowości czy zmiany. Sprawa nowego związku po 50-tce nie jest więc łatwa.  Jednak wiele osób, które poznały się po 50-tce twierdzi, że warto było spróbować, otworzyć się na nowe i że dojrzały związek jest jeszcze wspanialszy.

Załóż darmowe konto w razem50plus.pl i przekonaj się, że przeznaczeni sobie możecie być w każdym wieku!

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner