Poznaj 10 mitów i faktów na temat randkowania po 50-tce

Randki osób powyżej 50 roku życia mogą być niezwykle przyjemne i satysfakcjonujące. To jest czas, kiedy wiesz już więcej. Ale szukanie partnera czy partnerki po 50-tce ma też swoje wyzwania.

Mit nr 3

Mężczyźni po 50-tce wciąż lubią uganiać się za kobietami.

Fakt: Nawet jeśli kiedyś należałeś do flirciarzy, to większość dojrzałych mężczyzn nie dostrzega już wartości w wiecznym ubieganiu się o względy kobiet. Po pierwsze, stosunek liczby kobiet do mężczyzn jest teraz na ich korzyść i nie muszą aż tak konkurować, jak kiedy byli 20-latkami. Po drugie również ich hormony uległy złagodzeniu i spadła potrzeba seksualnych podbojów. Nie wspominając, że ludzie w średnim wieku mają więcej obowiązków i nie mają czasu i energii, aby grać w kotka i myszkę.

Mit nr 4

Mężczyźni i kobiety w wieku 50 lat szukają wyłącznie kogoś w swoim wieku.

Fakt: Duża część randkujących 50-latków nadal zachowuje się tak, jakby były w wieku 20 i 30 lat. Niektórzy starsi mężczyźni mogą chcieć stworzyć związek z młodszą kobietą. Podczas gdy niektóre kobiety szukają odpowiednich dla swojego wieku mężczyzn, a niektóre wciąż lubią młodszych mężczyzn.

Mit nr 5

Osoby powyżej 50 roku życia szukają bogatego partnera, który może je wesprzeć finansowo.

Fakt: Mężczyźni i kobiety po 50 roku życia szukają kogoś, kto ma podobny status materialny. Wolą kogoś, kto pragnie podobnego poziomu stylu życia, jeśli chodzi o rekreację i podróże, i z którym mogą równo dzielić się wydatkami.

Mit nr 6

Mężczyźni i kobiety w wieku dojrzałym stają się mniej wybredni szukając drugiej połówki

Fakt: Mężczyźni i kobiety po 50-tce są tak samo wybredni jak wtedy, gdy byli młodsi. Szukają partnera, który nadal jest atrakcyjny, z ładnym ciałem, nawet lepszym niż na swój wiek. Ludzie z wiekiem szukają czegoś, co może stać się coraz trudniejsze do zdobycia, szczególnie, gdy się osiągnie 50 lub więcej lat.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama