Poznaj 10 mitów i faktów na temat randkowania po 50-tce

Randki osób powyżej 50 roku życia mogą być niezwykle przyjemne i satysfakcjonujące. To jest czas, kiedy wiesz już więcej. Ale szukanie partnera czy partnerki po 50-tce ma też swoje wyzwania.

Istnieje wiele mitów na temat związków i relacji po 50-tce. Uważa się, że po pięćdziesiątce jesteśmy bardziej zaangażowani, dojrzali i gotowi na nowy związek. Ale czy tak jest naprawdę?
Poniżej obalamy 10 mitów, które krążą wokół randek osób powyżej 50 lat.

Randki osób powyżej 50 roku życia mogą być niezwykle przyjemne i satysfakcjonujące. To jest czas, kiedy wiesz już więcej o sobie - o tym, czego chcesz od związku, czego oczekujesz po innych. 

Mit nr 1

Mężczyźni i kobiety po 50-tce, którzy mają dzieci lub są rozwiedzeni, mają większy bagaż doświadczeń niż ci, którzy nigdy nie zawarli związku małżeńskiego.

Fakt: Każdy ma swój bagaż doświadczeń, nie jest to domena tylko osób po nieudanych związkach czy rozwiedzionych osób z dziećmi. Nawet ci, którzy mogą mieć dzieci bez ślubu lub ci, którzy nigdy nie byli w związku małżeńskim lub nie mieli dzieci, mogą mieć te same doświadczenia, problemy i obowiązki.

Mit nr 2

Mężczyźni i kobiety nie są zainteresowani seksem po ukończeniu 50 lat.

Fakt: Niektóre fizjologiczne dolegliwości np. menopauza lub impotencja, mogą utrudniać seks, ale nie zmienia to faktu, że większość ludzi, niezależnie od wieku, nadal chce i cieszy się seksem. Np. w ankiecie Gallupa sponsorowanej przez Północnoamerykańskie Towarzystwo Menopauzalne 51 % kobiet w wieku pomenopauzalnym zgłosiło najszczęśliwsze i najbardziej spełnione życie seksualne właśnie w wieku od 50 do 65 lat.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama