Randki online: 10 powodów, dla których powinieneś szukać swojej Sympatii po 50-tce na portalu randkowym

Randki online dają zdecydowane korzyści, które są trudne do osiągnięcia, gdy wybierzemy poszukiwanie miłości, Sympatii czy przyjaźni w tradycyjny sposób.

5. Łatwiej jest zacząć randkować, jeśli jest się nieśmiałym

Nie wszystkim łatwo jest nawiązać rozmowę, kiedy spotykamy kogoś po raz pierwszy. Jednak randki online także nieśmiałym pozwalają zabłyszczeć, dają więcej czasu na przemyślenie, co chcą powiedzieć, nie wywierają presji na interakcję z nowo poznaną osobą.

6. Masz większe szanse na poznanie swojej Sympatii -  na portalu randkowym spotkasz osoby spoza Twojego otoczenia

Przed randkami online spotkanie z kimś spoza kręgu znajomych lub społeczności lokalnej było dużym wyzwaniem. Większość par spotkała się w młodym wieku  w szkole albo na imprezie dla lokalnej społeczności. Inna sytuacja dotyczy zawierania znajomości przez Internet – randkowanie online nie ma granic jeśli chodzi o miejsce zamieszkania, wiek, wykształcenie czy przynależność zawodową.

7.Na portalach randkowych jesteśmy bardziej szczerzy, a to zwiększa szanse na poznanie wymarzonego partnera czy idealnej partnerki

Jest wiele opinii, że randkowanie online ogranicza szczerość i uczciwość użytkowników portali randkowych. Prawda jest taka, że randkowicze online na pierwszym etapie znajomości są bardziej szczerzy i otwarci niż przy tradycyjnej formie poznania.

8. Nie musisz się zastanawiać, jak podejść do drugiej osoby

Największą zaletą randek internetowych jest to, że nie musisz wymyślać pretekstów, aby nawiązać znajomość.

Po prostu wejdź na profil interesującej Cię osoby i skorzystaj z narzędzi kontaktu – wyślij ofertę, napisz wiadomość. Zainicjuj rozmowę nawiązując do jej zdjęcia i opisu w profilu, hobby czy  zainteresowań.

9. Maksymalizujesz środki ostrożności przed pierwszym spotkaniem

Możesz dać sobie czas, aby na portalu randkowym lepiej poznać tą osobę, z którą zechcesz się spotkać w realu. Jeśli z jakichś powodów uważasz, że nie jest to właściwa osoba, zawsze możesz grzecznie wycofać się z randki i udawać, że nic się nie stało.

10. Randkowanie online na portalu randkowym jest zdecydowanie tańsze

Dokładniejsze wybieranie osób, z którymi się spotykasz, oznacza mniej nietrafionych randek. Zaoszczędzisz pieniądze, selekcjonując poznane osoby i spotykając się z tymi osobami, które najlepiej rokują na przyszłego partnera czy partnerkę.

Opracowanie na podstawie:.express.co.uk

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama