Czego mężczyźni po 60-tce oczekują od nowego związku z kobietą?

Czego od związku i relacji z kobietami pragną mężczyźni powyżej 60 lat? Dla dojrzałych kobiet, które usiłują znaleźć tego wyjątkowego mężczyznę, może się wydawać niemożliwe, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie.

W końcu przez większość naszego życia mężczyźni byli dość prostymi emocjonalnie i psychologicznie stworzeniami. Teraz, kiedy przekraczają pięćdziesiąt i więcej lat, sytuacja staje się nieco bardziej skomplikowana.

Od lat wielu psychologów i life coachów próbuje wgłębić się w męski umysł po 60, analizując oczekiwania panów 60 plus po nowym związku. Jeśli kiedykolwiek zauważyłaś, że starsi mężczyźni raczej nie nawiązują z Tobą kontaktu wzrokowego lub całkowicie Cię ignorują podczas potańcówki lub przyjęcia, wiemy, dlaczego.

A więc czego szukają samotni mężczyźni po 60-tce?
Psychologowie dają prostą odpowiedź. Samotni mężczyźni w wieku 60 lat szukają kobiety, która jest wciąż kobieca i chce pomóc im poczuć się jak mężczyzna. Wiele kobiet spędziło większość życia rywalizując z mężczyznami - w pracy, w sytuacjach społecznych, a nawet w domu. Teraz, kiedy dożywamy naszych 60-tych lat, trudno jest odłożyć miecze i po prostu odpocząć po walce. A mężczyźni w wieku powyżej 60 lat chcą właśnie kobiet, które skupiają się na swojej kobiecości. Chcą zachęty, a nie krytyki. Potrzebują potwierdzenia, a nie konkurencji.

Czy starsi mężczyźni naprawdę chcą tylko umawiać się z młodszymi kobietami?
Wg psychologów badających naturę dojrzałych mężczyzn, dzieje się tak często, ale nie z powodów, które wielu z nas zakłada. Mężczyźni nie zawsze szukają młodszego ciała. Ważniejsze jest to, że młode kobiety chętniej eksponują swoją kobiecą stronę, aby zdobyć męskie serce. Dlaczego? Nie zaznały one jeszcze konkurencji z mężczyznami, więc pozostają bardziej kobiece.

Można się z tym zgodzić, bądź nie. Ale znalezienie nowego partnera jest warte wysiłku. Warto spojrzeć oczami tego potencjalnego partnera – czego on oczekuje, czego pragnie od osoby, która mogłaby zostać jego drugą połówką na resztę życia.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama