Czy jesteś gotowa na nową miłość?

„Każdemu wolno kochać, to miłości słodkie prawo” brzmią słowa przedwojennego szlagieru. Nawet Tobie, „zgrzybiała” kobieto 50+, której to podobno minął termin przydatności do spożycia i w ogóle, a fe i fuj, nikt się nie obejrzy i kijem nie dotknie. Moja droga, jadę na tym samym wózku i kompletnie się tym nie przejmuję.

Autorka tekstu: Ela Hübner, blogerka 50+

Czy jesteś gotowa na nowy związek? Zobacz od czego zacząć.

Fot.Freepik

Szerokim łukiem omijam szydercze wypowiedzi wszelkiej maści wątpliwych Adonisów w różnym wieku. Niech lepiej spojrzą na siebie, swoje brzuszki i zapuchnięte od piwa oczy, którymi najwyraźniej nie widzą tego, co wartościowe. Na szczęście świat się zmienia, idą złote czasy dla kobiet 50+ i coraz więcej panów docenia zalety dojrzałej partnerki, Pojawia się pytanie zasadnicze, czy Ty sama siebie doceniasz? I czy jesteś gotowa na nową miłość?

Mam nadzieję, że nie jesteś jedną z tych niewiast, które na jakikolwiek komplement odpowiadają: „nieee, to stare, znoszone, niemodne” albo „to nic takiego, każdy tak  potrafi”. To stwarza niebezpieczeństwo, że o sobie samej też myślisz w kategoriach „starej i przechodzonej” i „takiej samej, jak wszyscy”. Jaką wiadomość wysyłasz w świat dziewczyno? Ja rozumiem, że kobietom przez lata wbijano górniczymi kilofami do głów, że powinny być skromne i grzeczne, a za mówienie o sobie dobrze ksiądz nie da rozgrzeszenia. Kochana, nie namawiam Cię na chodzenie po ulicach z transparentami głoszącymi wszem i wobec jaka to jesteś boska, ale z pewnością spojrzenie łaskawszym okiem na przymioty Twojego charakteru zrobi Ci tylko dobrze. Od dziś przestań umniejszać swoje zalety i uważaj na słowa. Wykreśl: „nie jestem”, „nie mam”, „nie potrafię” i skup się na tym, co MASZ do zaoferowania. Doceń się, a inni też zobaczą Cię w lepszym świetle.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner