Singlu 50+ czy jesteś gotowy na nową miłość?

Jestem przekonana o tym, że mężczyźni też pragną miłości i bliskości, a ta tendencja wzrasta w miarę upływu lat. O ile młodszym często w głowie przygody, figle i podboje, to dojrzalsi panowie zaczynają cenić sobie stabilizację i uroki życia we dwoje.

Autorka tekstu: Ela Hübner, blogerka 50+

Singlu 50+ czy jesteś gotowy na nowy związek?

Fot.Freepik

Wszystkie badania naukowców wskazują, że mężczyźni w związkach żyją dłużej i wychodzi im to na dobre pod wieloma względami.

Znalazłeś się na tym portalu, więc zakładam, że i Ty doszedłeś do tego wniosku. Być może czujesz się samotny i spragniony ciepła drugiej osoby albo wręcz przeciwnie, rozpiera Cię radość i energia i chciałbyś z kimś dzielić swoje pasje i styl życia. Świetnie!

Pozostaje pytanie, czy jesteś gotowy na nowy związek? Czy jesteś gotowy na dopuszczenie nowej osoby do Twojego świata? Czy jesteś gotów na świadome ograniczenie wolności i rezygnację z pewnej dozy swobód obywatelskich? Na to, że ktoś będzie się szwendał po Twoim domu, pił z Twojego kubeczka, jadł z Twojej miseczki i, o zgrozo, spał w Twoim łóżeczku?

Pomogę Ci z odpowiedzią na to fundamentalne pytanie, dlatego przygotowałam listę kontrolną. Im więcej odpowiedzi na tak, tym oczywiście większe Twoje szanse na stworzenie harmonijnej relacji.

Po pierwsze, jesteś na portalu randkowym 50+, należy więc rozumieć, że szukasz kobiety w tym przedziale wiekowym, a nie kogoś z pokolenia Twojej córki. Już za ten fakt dostajesz 100 punktów premiowych. Po drugie, zakładamy, że jesteś wolny, co u mężczyzn nie jest takie oczywiste. Koleżanka po pół roku znajomości dowiedziała się, że jej nowy przyjaciel jest żonaty. „Dlaczego mi nie powiedziałeś?” „Bo nie pytałaś.”

Po trzecie, panowie nie mają w dzisiejszych czasach łatwo. Kobiety stały się jakieś takie wymagające, prawda? Ciągle czegoś się czepiają i czegoś chcą. Dasz radę? Może wyprawa na ryby to lepsza opcja? Jeśli jednak nadal jesteś zdecydowany złapać tę jedną jedyną rybkę dla siebie, to zapraszam do przyjrzenia się pytaniom.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama