Singlu 50+ czy jesteś gotowy na nową miłość?

Jestem przekonana o tym, że mężczyźni też pragną miłości i bliskości, a ta tendencja wzrasta w miarę upływu lat. O ile młodszym często w głowie przygody, figle i podboje, to dojrzalsi panowie zaczynają cenić sobie stabilizację i uroki życia we dwoje.

1. Czy jesteś gotowy na nowego szefa, który może chcieć mieć zawsze rację, a jak nie będzie mieć, to patrz punkt pierwszy?

2. Czy jesteś gotowy na być może nowego dyrektora finansowego, który będzie wyznaczał coraz wyższe cele dochodowe, a wydatki kierował na obszary niekoniecznie zgodne z Twoimi przekonaniami?

3. Czy rozumiesz i akceptujesz fakt, że Twoja partnerka nie jest Twoją Mamusią i nie będzie bezkrytycznie wielbiła ziemi, po której chodzisz?

4. Czy wytrzymasz powtarzanie 10 razy dziennie, 365 dni w roku, żebyś opuszczał deskę klozetową i nie zostawiał skarpetek tam, gdzie je zdejmiesz?

5. Czy wytrzymasz codzienne pytania, kiedy wreszcie naprawisz, przybijesz, wymienisz…?

6. Czy dasz radę spokojnie siedzieć, kiedy to ONA będzie prowadziła samochód? Zwłaszcza TWÓJ samochód?

7. Czy zachowasz spokój, kiedy nagle w tajemniczych okolicznościach znikną Twoje ukochane, noszone od 20 lat kapcie?

8. Czy zaakceptujesz fakt, że w ramach troski o Twoje zdrowie zamiast ulubionego schabowego dostaniesz kiełki i kotlet z soczewicy, a dzienna porcja kielicha zmniejszy się do jednego?

9. Czy wytrzymasz górę kosmetyków piętrzących się w Twojej łazience na każdym centymetrze wolnej (kiedyś) przestrzeni?

10. Czy dasz radę uodpornić się na jej potrzebę opowiadania Ci wszystkiego ze szczegółami  i godzinne rozmowy przez telefon z przyjaciółkami?

Jeśli na ponad połowę tych pytań dzielnie odpowiedziałeś „tak”, to znaczy, że jesteś gotowy.

Ale wiesz co? Żartowałam! Być może spotkasz tutaj cudowną, wyrozumiałą kobietę, która wypełni Twoje życie ciepłem, troską i uśmiechem. I pomyślisz tak jak Adam, bohater pięknego utworu Marka Twaina „Pamiętniki Adama i Ewy”: „Gdziekolwiek była ona, t a m był Raj. I tego Ci życzę.

Autor: Ela Hübner

Przeczytaj także inne artykuły autorki: O miłosnych pragnieniach po 50-tce

Źródło: razem50plus

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama