Randki online - porady dla mężczyzn po 50-tce

Randki, również randki po 50-tce, powinny być zabawne, nawet jeśli są czasami trochę męczące. Randki w wieku dojrzałym nie zawsze jednak są takie, jakbyśmy sobie wymarzyli.

PORADY RANDKOWE DLA MĘŻCZYZN PO 50-TCE

Randki po 50-tce niektórym mogą wydawać się stratą czasu i pieniędzy. Nic bardziej mylnego. Mężczyźni, którzy spróbowali, otworzyli się na nową znajomość nie żałują i mówią, że dojrzałe związki to piękna sprawa. Przekonaj się sam, zarejestruj się na internetowym portalu randkowym i znajdź swoją przyjazną duszę. A jeśli  już umówisz się na spotkanie we dwoje pamiętaj o kilku ważnych rzeczach:

  • Zabawa jest czymś przyjemnym. Optymizm jest czymś lepszym. Cyniczność, szorstkość może kobietom imponować, ale tylko jeśli jesteś młodym, niedojrzałym studentem. W przeciwnym razie zapomnij o takiej postawie. Zawsze bądź optymistyczny (a przynajmniej  na pierwszej randce). Optymistyczni ludzie odbierani są dużo bardziej pozytywnie, a i Ty sam na tym skorzystasz.
  • Bądź aktywny, aby pozostać w dobrej formie. W zdrowym ciele zdrowy duch – mówi znane powiedzenie. Pamiętaj o tym każdego dnia.
  • Bądź energiczny i pełen przygód, w sypialni i poza nią.
  • Bądź wytrwały, cierpliwy, uważny i czuły – rób coś dla kobiety i za nią. Począwszy od zakupów spożywczych, poprzez masaż zmęczonych nóg, staraj się być przy niej w ważnych momentach, chwilach ( bądź jej towarzyszem na imprezach rodzinnych zarówno jej, jak i swoich). Bądź dla niej nie tylko wtedy, kiedy Ty jej potrzebujesz, ale przede wszystkim kiedy Ona potrzebuje Ciebie.
  • Słuchaj uważnie tego, co do Ciebie mówi. Wsłuchuj się w jej potrzeby. Słuchanie (naprawdę słuchanie) jest kluczem do „sukcesu” zarówno wtedy, gdy jesteś na pierwszej randce, jak i w późniejszym etapie waszej znajomości. Słuchajcie się wzajemnie. Będąc szczerze zainteresowany poznawaniem swoich historii, sukcesów, rozczarowań, swoich życiowych podróży jest bardzo ważne na każdym etapie znajomości. Poznawaj jej świat, i daj jej poznać Twój.

Przeczytaj także: O seksie po 50-tce, O tym dlaczego po 50 mamy więcej szans na miłość niż w młodości.

Opracowane na podstawie:huffingtonpost.com

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama