7 popularnych mitów na temat seksu po 50, w które musisz przestać wierzyć

Seks po pięćdziesiątym roku życia owiany jest wieloma mitami, które powodują wiele nieporozumień. Dowiedz się prawdy o życiu intymnym w wieku dojrzałym.

opis obrazka randki razem50plus

Fot. Freepik

Z opinii, które płyną z mediów, można by odnieść wrażenie, że seks jest i będzie tylko domeną dwudziesto- czy trzydziestolatków. Bardziej mylnego. Seks w wieku średnim może być nieodzownym elementem życia. Oto krótka historia o seksie po 50.

Mit 1: W dojrzałym wieku ludzie mają małe zainteresowanie seksem.

Fakt: Nie ma limitu wiekowego na seksualność, ale dla osób w wieku 50 lat i więcej satysfakcja seksualna zależy bardziej od ogólnej jakości związku niż w przypadku młodszych par. Badania pokazują, że wśród osób w wieku 60 lat i starszych, które odbywają regularne stosunki seksualne, 74 procent mężczyzn i 70 procent kobiet uważa, że ​​ich życie seksualne jest bardziej satysfakcjonujące niż po czterdziestce.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama