5 powodów, dlaczego randka po pięćdziesiątce nie spełnia naszych oczekiwań

Zakochać się jest łatwo, niezależnie od wieku. To efekt chemii, która sprawia, że ta nowo poznana na randce osoba wydaje się idealna i stworzona dla Ciebie. Czy taka randka może się nie udać?

Najważniejsze jest to, aby zakochać się w mężczyźnie czy kobiecie, którą polubisz. Ponieważ magia zanika. To, co pozostaje, to związek, który we dwoje zbudujecie razem. Jeśli chcesz zbudować trwałą relację z nowo poznaną sympatią, unikaj poniższych zachowań. Dzięki temu zwiększysz szansę na udaną randkę i szczęśliwy związek.

randki online z razem50plus

Fot. Freepik

Na pierwszej randce trzeba poczuć chemię do nowo poznanej sympatii

Chemia jest miła, ale spójrzmy prawdzie w oczy ... Ważniejsze niż chemia będzie towarzystwo i wsparcie emocjonalne, które wy dwaj dacie sobie nawzajem, co znacznie przewyższy początkową chemię w miarę starzenia się. Trwałe przyciąganie się opiera się na potrzebie partnerstwa i przynależności. Seks jest także atrakcyjny po 50, po prostu nie zdarza się tak często, jak wtedy, gdy byłeś młodszy.

Twój nowy partner czy partnerka dopasuje się do Ciebie

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama