Profil randkowy - na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę tworząc swoją wizytówkę na portalu randkowym? Otóż liczy się zarówno to, co piszemy, jak również w jaki sposób to robimy.

Na co warto zwracać uwagę tworząc profil randkowy na portalu randkowym razem50plus.pl

Fot.Freepik

Tworząc swój profil randkowy zadbaj o to, aby nie było w nim błędów ortograficznych czy stylistycznych. Błędy językowe często postrzegane są negatywnie przez „czytelników” , ich autor może być odbierany jest jako osoba leniwa. Bywa też, że czytelnicy przypisują autorowi niższy potencjał intelektualny i brak kompetencji.

Wchodząc w jakąkolwiek relację interpersonalną, czy tego chcemy czy nie, kreujemy swój wizerunek. Jest to swego rodzaju autoprezentacja, która odnosi się do każdej sfery naszego życia – prywatnej i zawodowej.

Mówi się, że pierwsze pięć minut spędzone z drugą osobą potrafi zadecydować o tym, czy polubimy daną osobę i będziemy chcieli nawiązać z nią dalszy kontakt, czy też nie. Tak, jak przedpokój jest wizytówką domu, tak Twoją wizytówką na portalu randkowym jest Twój profil. Może on zachęcić wielu użytkowników do odwiedzin a w dalszej kolejności do nawiązania z Tobą kontaktu - albo przeciwnie – zniechęcić.

Na co więc zwrócić uwagę tworząc swój profil na portalu randkowym razem50plus?

Po pierwsze - ważne „co” piszemy na profilu randkowym

Napisz kilka słów o sobie

Po pierwsze ważne jest to, „co” piszemy. Nie opisuj siebie literalnie, nie wymieniaj tego, co lubisz, czego nie lubisz robić. Nie trzeba pisać o sobie wprost jacy jesteśmy. Jest to często nawet trudne i nienaturalne.  Zamiast tego… napisz o miejscach które Cię urzekły (i czym Cię oczarowały),  czego Cię nauczyły, o jakie nowe przeżycie i doświadczenie Cię wzbogaciły.  Niech to będzie Twoja historia opowiedziana tak, jakby to była rozmowa z przyjacielem.

Kilka słów o wymarzonej drugiej połówce

Napisz kilka cech, których szukasz u partnera, partnerki. Staraj się skupić na cechach, które naprawdę mają dla Ciebie znaczenie. Możesz zrobić listę pożądanych cech charakteru, osobowości, wartości czy zainteresowań.

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama