Profil randkowy - na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę tworząc swoją wizytówkę na portalu randkowym? Otóż liczy się zarówno to, co piszemy, jak również w jaki sposób to robimy.

Na co warto zwracać uwagę tworząc profil randkowy na portalu randkowym razem50plus.pl

Fot.Freepik

Tworząc swój profil randkowy zadbaj o to, aby nie było w nim błędów ortograficznych czy stylistycznych. Błędy językowe często postrzegane są negatywnie przez „czytelników” , ich autor może być odbierany jest jako osoba leniwa. Bywa też, że czytelnicy przypisują autorowi niższy potencjał intelektualny i brak kompetencji.

Wchodząc w jakąkolwiek relację interpersonalną, czy tego chcemy czy nie, kreujemy swój wizerunek. Jest to swego rodzaju autoprezentacja, która odnosi się do każdej sfery naszego życia – prywatnej i zawodowej.

Mówi się, że pierwsze pięć minut spędzone z drugą osobą potrafi zadecydować o tym, czy polubimy daną osobę i będziemy chcieli nawiązać z nią dalszy kontakt, czy też nie. Tak, jak przedpokój jest wizytówką domu, tak Twoją wizytówką na portalu randkowym jest Twój profil. Może on zachęcić wielu użytkowników do odwiedzin a w dalszej kolejności do nawiązania z Tobą kontaktu - albo przeciwnie – zniechęcić.

Na co więc zwrócić uwagę tworząc swój profil na portalu randkowym razem50plus?

Po pierwsze - ważne „co” piszemy na profilu randkowym

Napisz kilka słów o sobie

Po pierwsze ważne jest to, „co” piszemy. Nie opisuj siebie literalnie, nie wymieniaj tego, co lubisz, czego nie lubisz robić. Nie trzeba pisać o sobie wprost jacy jesteśmy. Jest to często nawet trudne i nienaturalne.  Zamiast tego… napisz o miejscach które Cię urzekły (i czym Cię oczarowały),  czego Cię nauczyły, o jakie nowe przeżycie i doświadczenie Cię wzbogaciły.  Niech to będzie Twoja historia opowiedziana tak, jakby to była rozmowa z przyjacielem.

Kilka słów o wymarzonej drugiej połówce

Napisz kilka cech, których szukasz u partnera, partnerki. Staraj się skupić na cechach, które naprawdę mają dla Ciebie znaczenie. Możesz zrobić listę pożądanych cech charakteru, osobowości, wartości czy zainteresowań.

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

Reklama
banner