Profil randkowy - na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę tworząc swoją wizytówkę na portalu randkowym? Otóż liczy się zarówno to, co piszemy, jak również w jaki sposób to robimy.

Po drugie – „jak” piszemy na profilu randkowym

Niedbałość o poprawność językową nie jest mile widziana. Błędy, które zauważa „odbiorcy” naszego profilu mogą znacząco wpłynąć na odbiór naszej osoby. Oczywiście w niekorzystny dla nas sposób. Zanim więc umieścisz opis na swoim profilu przeczytaj go i zweryfikuj pod kątem językowym. Ważne jest też, aby nie pisać zbyt dużo ani zdawkowo.Więcej wskazówek co napisać na swoim profilu randkowym możesz przeczytać tutaj.

Po trzecie - dodaj zdjęcie profilowe w swojej wizytówce randkowej

O zdjęciu pisaliśmy już wielokrotnie. Jest to jeden z najważniejszych elementów na profilu randkowym. Mało kto chce rozmawiać „nie widząc” osoby, z która rozmawia. Tutaj pisaliśmy o tym, jakie powinno być zdjęcie, aby zwracało uwagę.

Jeśli nie masz zdjęcia, w dzisiejszych czasach to nie problem. Zrobienie sobie zdjęcia aparatem zajmuje zaledwie kilka minut. O tym, jak zrobić dobre selfie pisaliśmy tutaj.

Osoby ze zdjęciem dużo bardziej przyciągają wzrok, chętniej odwiedzane są ich profile. Warto też pamiętać, że ze zdjęć można wiele odczytać np. zainteresowania, osobowość a nawet oczekiwania od przyszłego związku.

Jeśli jesteś na portalu randkowym razem50plus to znaczy, że wiesz czego chcesz, kogo szukasz i jakie są Twoje oczekiwania wobec związku. To już pierwszy (wykonany) krok do sukcesu. Jednak samo zarejestrowanie się nie wystarczy. Stety, niestety trzeba włożyć trochę wysiłku, aby dopiąć swego, czyli znaleźć tę wymarzoną połówkę ( w końcu po to tu jesteś). Poświęćmy zatem trochę czasu na zaprezentowanie się, aby zwiększyć swoją widoczność w portalu (chodzi o to, aby ta druga połówka zauważyła nas w gąszczu innych ofert). Szczęściu trzeba pomóc.

Źródło:

Randki osób po 50-tce - Razem50plus.pl

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama