Jak bezpiecznie randkować? Poznaj 7 prostych zasad bezpiecznego randkowania

Bezpieczne randki online – poznaj zasady, którymi warto kierować się na portalach randkowych.

Poznaj 7 zasad bezpiecznego randkowania- porady razem50plus.pl

Fot. Freepik

Osoby w dojrzałym wieku coraz chętniej korzystają z portali randkowych. I słusznie. Internet, a szczególnie portale randkowe dają niebywałą szansę poznania kogoś, z kim możemy spędzić resztę życia. Randki w Internecie, oprócz tego, że dają wiele przyjemności i korzyści to w pierwszej kolejności muszą być bezpieczne o czym - niestety - zdarza nam się zapominać. Największym i najczęstszym błędem jest to, że za szybko obdarzamy zaufaniem osobę, z którą nawiązujemy kontakt. Podajemy za szybko swoje prywatne dane, numery telefonów, adresy e-mail, informacje o naszych bliskich, gdzie mieszkamy itp. Wiele osób podaje te informacje nie zdając sobie sprawy, że dane te mogą być wykorzystane przez drugą osobę w nieuczciwy sposób.
To oczywiste, że osoba, którą poznajemy wydaje nam się sympatyczna i chcemy jej ufać i wierzyć w jej szczere intencje (i bardzo dobrze), ale pamietajmy, że jest to wciaż osoba, którą mało znamy. Nawet jeśli ta osoba ma najszczersze intencje to nie zakładajmy tego na samym początku znajomości. Na wymianę danych przyjdzie czas.

Dobre i bezpieczne portale randkowe gwarantują anonimową, a co za tym idzie - bezpieczną korespondencję dzięki swoim systemom poczty wewnętrznej. Anonimowa korespondencja w Razem50plus pozwala swoim użytkownikom pisać wiadomości całkowicie bezpiecznie. Korzystając z poczty wewnętrznej portalu nie musimy podawać swojego prywatnego adresu e-mail, żeby móc się skontaktować. Nikt też nie ma prawa wymagać go od nas.

Bezpieczeństwo w sieci i bezpieczne randkowanie powinny być dla Ciebie kwestiami priorytetowymi. Co zatem możesz zrobić, aby czuć się bezpiecznie i komfortowo randkując w Internecie? Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad. Zapoznaj się z nimi, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci i unikąć przykrych doświadczeń. 

Daj sobie szansę

Jestem

Szukam

Moja data urodzin

Kobiety 50+

Szukaj kobiety po 50-tce na razem50plus.pl

Samotność nikomu nie służy, a miłość potrafi być lekarstwem na wszystko. Troska o drugą osobę uskrzydla. Dlatego już dziś znajdź przyjaciółkę, o którą będziesz mógł się zatroszczyć, z którą będziesz mógł spędzić przyjemnie czas. Najważniejsze to być z ukochaną osobą, ponieważ z nią będzie miło zawsze i wszędzie.  

Mężczyźni 50+

Szukaj mężczyzny po 50-tce na razem50plus.pl

Dojrzałe życie w pojedynkę może być piękne, ale staje się jeszcze piękniejsze, gdy dzielimy je z drugim człowiekiem, który każdego dnia jest obok nas. Uczucie i bliskość drugiej osoby potrafią bowiem ożywić każde serce. Dlatego już dziś znajdź mężczyznę i  rozpocznij nową, udaną relację.  

banner
Reklama